Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 34 hetes kismami vagyok,...

34 hetes kismami vagyok, utánanéztem a gátmaszásnak, de én úgy érzem, hogy ezt nem leszek képes megcsinálni. Milyen más módszerekkel lehet még könnyebbé tenni a szülést?

Figyelt kérdés
2008. júl. 19. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Mas modszerekrol en nem hallottam(de attol meg lehetnek).

Talan esetleg meg ugy ha teljesen(szinte teljesen,mert hat elso szulesnel erre nem lehet felkeszulni...az ismeretlenre)lelkileg megprobalsz felkeszulni es nem parazol tole.

Olvastam 1 nagyon jo cikket nekem bejott,igaz meg en is elso szules elott allok,de valahogy minnel tobszor olvastam el annal jobban megnyugodtam es anal jobban bizom magamban h menni fog az es elfogadtam h 1 termeszetes folyamat...

...ahol a cikket talaltam:

[link]

Remelem tudtam segiteni,igy utolag is garatulalok a babahoz,es konnyu szulest kivanok!

2008. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2008. júl. 19. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:

szió

a gátmasszit nekem a szülésznő csinálta.válassz olyat,aki vállalja.ha van rá módod-vmennyi pénzt adj előre-és akkor sokkal jobb bánásmódban részesülsz.még van módod elmenni apával 1 előkészitő tanfolyamra -1 órás-nem akarom leirni,h hol-de ha pesti vagy ,irj 1 mailt-és leirom.különböző poziciók is vannak-vihetsz be nagy labdát,babzsákfotelt-én azon szültem-bár nem tudom,te hol fogsz.de amikor ott leszel,meg fogod találni a pózt...és fel sem kelsz onnan...

üdv

2008. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!