Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár metszés hogy működik?...

Császár metszés hogy működik? Ugyan ugy befektetnek? Mennyire fájdalmas az utánna lévő napok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerdán befektettek, csütörtökön teljes vérképet vettek, péntek hajnalban ctg + uh. Reggeli már nem volt.

UH-ból toltak az előkészítőbe (kb. 5-10 perc se volt), majd onnan a műtőbe.

Kb. 15-18 perc alatt hallottam a lányom hangját, lehet kevesebb volt, nem tudom. Nagyon bekábultam és össze-vissza beszéltem az egész műtét alatt.

Hogy mennyire fáj?! Passz .. szerintem egyén függő.

kb. 8-10 óra után kellett felállnom és elsétálnom az ajtóig. Ez 2-4 métert jelent. Kínkeserves volt, előtte kaptam fájdalomcsillapítót, de a combomba, nem vénásan.


Másnap már szaladtam a folyóson és semmi bajom nem volt. Persze, néha éreztem a vágást, de nem volt rosszabb, mint egy természetes szülés.

2014. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Surgossegi volt, nstbol mentunk a mutobe. Szinte abszolut nem voltak fajdalmaim, masnap mar lepcsoztem, hala Istennek a lanyunk is makkegeszseges lett, nekem szep emlek.
2014. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem is sürgősségi császár volt.

háát nekem eléggé fájt utána. az első 3 nap volt a legrosszabb. utána már jobb volt-de azért még pár hétig még nem voltam formába. a vágás helye még 2 év után is érzéketlen maradt.

2014. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Programozott csaszar volt, nyolcra mentem be, fel kilenckor kezdtek az elokeszuleteket, kilenckor betoltak a mutobe.
2014. jan. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4es vagyok, az utana levo napok fajdalmasak, de turheto, nekem termeszetes szules utan talan fajdalnasabb volt. Egesz gyorsan gyogyult a seb, rosszabbra szamitottam.
2014. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szervezetfüggő!

Nekem sürgősségim volt, altattak. Én rá pár órára már sétáltam a folyosón! Nagyon jól viseltem! Persze, nem mondom,hogy nem fájt, de rosszabbra számítottam. Itthon már mindent ugyanúgy tudtam csinálni!

2014. febr. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem beindult a szülés, de nem akart haladni ezért császároztak. Kb. fél móra volt az egész procedúra. Elég sokáig feküdni kell, mert ugye az érzéstelenítőnek ki kell mennie. Az első felkelés az ágyból azt nem volt egyszerű, de ott segítenek a nővérkék. A sebem nem volt elviselhetetlen, de meg kellett szoknom, hogy egy kicsit másképp mozodjak, hogy nehúzodjon állandóan. Viszonylag hamar gyógyultam, de akkor lett teljesen jobb a dolog, amikor kivették a varratokat. Teljesen jól el tudtam látni a feladataimat a baba körül, nem akadályozott az a kevés kis fájdalom. :)
2014. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!!még annyi lenne a kérdésem,hogy ha nem tervezett császár volt,honnan tudjam azt hwngy mikor jött el az ideje?ugyan ugy magzatvíz folyik?vagy ha fájások vannak?mert nekem kb 2napja vannak fájásaim de nem olyanok mint eddig mert mozog a babám de éles görcsölős hasítós de elviselhető..ez már az?vagy várjak?
2014. febr. 1. 15:24
 9/11 anonim ***** válasza:

ha nálad biztos a császár akkor nem mondta el a dokid,hogy mikor lesz? vagy nem nem mondott semmit?


ha nincs fix időpontot,akkor ugyanúgy működik mint ha simának indulna. ha elfolyik a víz-akkor kórház!

ha a fájások sűrűsödnek,rendszeresek,nem múlnak el-akkor itt az idő. nézd az órát amikor érzel fájás félét, hogy hány percenként jönnek. ha hosszabb ideig semmit nem érzel akkor az még valószínű nem az! ha nem vagy benne biztos akkor inkább ,menj be a kórházba. hány hetes terhes vagy..?

2014. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
36hetes.tegnap óta sűrűsödött és rettentően sokat mozog,rúg,forgolódik
2014. febr. 1. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!