Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Örökölhetem azt, hogy nem...

Örökölhetem azt, hogy nem tudok természetes úton megszülni?

Figyelt kérdés
Az anyukám engem és a testvéremet is császármetszéssel hozott a világra, ahogy az ő testvére is a két lányát,mivel nem tudott megszülni. Szerintetek ezt mennyire lehet örökölni?

2014. jan. 3. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ miért volt a császár nekik.
2014. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
semennyire :) ez nem öröklődik... sajnos pont mindegyiknél volt valami probléma... ugyanolyan eséllyel indulsz a szülésnek mint bárki más... (én legalábbis nem hallottam még ilyenről hogy ez örökletes lenne....)
2014. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és azt,h nem szóltatok le egyből :) :D
2014. jan. 3. 21:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mivolt az ok és mit örököltél. Ha pl túl szűk a medencéje és ezt te örökölted akkor igen lehet ilyen.
2014. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
anyukámnak medence téraránytalanság miatt császározták és engem is
2014. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én császárral születtem és természetes módon szültem.
2014. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem minden örökölhető,mert 50-50% az esély mindegyiknek.
2014. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok tényező örökölhető. Medence mérete, alakja pl. Nálunk pl a bátyám meghalt 28 naposan, mert a doki nem akarta anyumat császározni, fogóval született és megnyomták a fejét.... én császárral születtem és örülök, hogy a fiam is, ha tesó lesz, szintén azzal szeretnék szülni. Természetesnek indultunk, de nem tágultam semmit, terminust túlléptem, indítás volt. A dokimnak elmeséltem, mi történt és hogy nagyon félek. 7 óra 2 oxi 0 fájás és tágulás után nem várt tovább, pedig minden rendben volt velünk.
2014. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyanezt kérdeztem nemrég a védőnőktöl. Nem tudtak egybehangzo valaszt adni. Anyu minhármonkat császárral szült, és nővérem is. pár honap és kiderül én hogyfogok.

30hkm

2014. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!