Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka, aki nem...

Van itt olyan anyuka, aki nem fizetett a szülésért?

Figyelt kérdés

Most nem vagyok kíváncsi a másik oldalra, így az olyan anyukáktól, akik fizettek, nem kérnék véleményt, se kifejtést. Köszönöm !!!


Azok válasza érdekelne, akiknek NEM volt fogadott orvosuk, minden vizsgálat TB alapon, SZTK-ban zajlott, stb..


A szülés után hogyan zajlottak a dolgok? Az orvos/szülésznő várakozott a szülőágy mellett vagy elmentek, mint akik jól végezték dolgukat?


2014. jan. 25. 17:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10-es vagyok

Még annyi, hogy hiába nem volt fogadott a szülésznő, nem siettetett, hagyta, hogy minden a maga ütemében menjen, sikerült gátvédelemmel szülnöm, a dokinak csak egy icipici repedést kellett összevarrnia.

2014. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%

Nekem se volt fogadott dokim, de egy dokihoz jártam/jàrok terhesgondozásra.

A szülésznő volt ott szinte végig mellettem, a doki jött-ment, de rendes doki. Végül császár lett. Én adtam a dokinak 20 ezret, a varrat szedés után, 4 éve most nem tudom,hogy lesz,hamarosan újra szülök.


Nekem is azt tanácsolták,hogy ne fogadjak, sok olyan estet hallottam, akinek volt és le se sz@rta a dokija, be se ment stb..

2014. jan. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Barátnőm is fogadott orvos ill szülésznő nélkül az ugyeletesnél szült. Sokszor rá néztek,bár ő több mint 22orát vajudott majd kapot oxit és 1-2orán belül meglett a baba. Amig nem érezte a tolókat addig nem voltak ott csak sűrün ránéztek, az orvos a varrás után elment a szülésznö az oxi beadása után szinte végig ott volt. Csak párszor ment el. ő hivta az orvost is hogy itt az idő..Szülés után ő hozott neki toloszéket vitte lecsutakolni stb. Ez este volt,reggel megint ránézet mindkettő majd átadták a műszakot. Nagyvonalakban ennyit mesélt. Én most 33hetes Vagyok de mi fogadtunk orvost.
2014. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én külföldön fogok szülni és itt egyáltalán nemszokás orvost fogadni, maximum szülésznőt, de azt inkább és megéri...

Én nem sok értelmét látom a fogadott orvosnak, legalább annyi rosszat hallani mint jót. Az ügyeletes orvosnak el kell látnia maximális tudása szerint.

2014. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én kb. ugyanolyan ellátást kaptam, mint amit a 13-as leírt és senkinek nem adtam egy fillért sem.
2014. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia!

3 honapja szultem,sem orvost,sem szulesznot nem fogadtam,mert folosleges penzkidobasnak ereztem,meg en ugy vagxok vele,hogy ha csak azert torodnek velem meg csak azert kedvesek, mert fizetek az mar regen rossz.Persze megertem,hogy sokan maskepp gondolkodnak,biztos megvan az oka es ezt mindenkinek onmaganak kell ereznie.

Sztk-ba jartam gondozasra,az orvos teljesen normalis volt,alapos a vizsgalatoknal es keszsegesen valaszolt minden kerdesemre.Regebben maganba jartam,mert tizenevesen mindenkepp nohoz akartam menni es az sztk-ban csak ferfiak rendeltek,es azt kell mondanom,hogy az a maganorvos sem volt jobb semmivel,mint akihez az sztk-ba jartam gondozasra.

Az ugyeletes orvosnal szultem,az ugyeletes szuleszno segitsegevel.Mindketten olyan kedvesek,embersegesek voltak,amilyennel manapsag ritkan talalkozni es szakmailag is tokeletesen felkeszultek voltak.Szules alatt a szuleszno vegig velem volt,az orvos is a vajudas szinte teljes idotartamat mellettem toltotte.

A szules utan az orvos minden nap meglatogatott az osztalyon.Nem,, kotelezett",hogy hozza menjek vissza kontrollra,azt mondta,ha szeretnek mehetek hozza is,de mehetek az sztk-ba is,ahova eddig jartam.

A Sote II-n szultem amugy.

En osszessegeben azt tudom mondani,hogy az ugyeletes is lehet rendes,lelkiismeretes,jo orvos,persze az ellenkezoje is.De a valasztott orvosban is lehet csalodni.

Ezt mindenkinek maganak kell eldontenie,hogy mit erez jonak :-)

2014. febr. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
4-es vagyok miskolcon a semmeilweisben szultem, kedden lesz egy eve. :-)
2014. febr. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!