Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi olyan rossz egy pasi...

Mi olyan rossz egy pasi életében, mint a nőknek a szülés?

Figyelt kérdés
értelmes válaszokat légyszíves!
2009. nov. 23. 21:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Vesegörcs! Saját tapasztalat (szülés is volt és vesegörcs is).
2009. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%

(Kedves második!

nem biztos, h valakit basztatni kell a helyesírásáért. Lehet hogy ahelyett, hogy valakit kicsúfolsz miatta elég ha elmondod neki, hogy hogyan kell azt írnia legközelebb és akor már tudni fogja.

Szóval az OJAN-t valójában OLYAN-nak írod helyesen kedves kérdező.)

2009. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
Annyira nem gáz a szülés. Fáj de megvan a maga szépsége. Az ember lelke jobban tud fájni mint a teste. Teljesen mindegy hogy férfi vagy nő.
2009. nov. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem basztattam, csak megjegyeztem virágnyelven. Szerinted jobb, ha hozzáírom, hogy pl. a rossz-at is hosszú sz-szel írjuk? És amúgy rendesen válaszoltam is neki a saját véleményemet megosztva.
2009. nov. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
OLYAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
42%

Offolok, és ezért bocsi!

Először is. A gyakorikérdések.hu oldal lehetővé teszi, hogy az ember "helyesen" írjon, még akkor is, ha nem adatott meg Neki az, hogy ennyi intelligenciával rendelkezzen. Természetesen nem mindenki végezhetett jelessel nyelvtanból az iskolában, éppen ezért van ez. Nem is okoskodni akarok.

Csak azért ha már kiírod a kérdésedet kedves kérdező, akkor azt értelmesen tedd. Különben hogyan várhatnál el értelmes válaszokat?


A kérdésedre válaszolva. A szülés nem rossz. Legalábbis nem nekem. Számomra egy csodálatos pillanat volt. Nem mondom hogy nem fájt, de nem borzalmas,és nem olyan, hogy ne lehessen kibírni.( Természetes módon szültem, 16 órát vajúdtam, és a kisfiam 4540 grammal és 54 centivel született. És nem sikítottam,nem kértem fájdalomcsillapítást, sem kéjgázt, semmit. Nem azért mert én vagyok a legjobb, mert nagyon nem így van.De sikerült. remélem most is lesz lehetőségem arra, hogy természetes úton születhessen meg a második kisfiunk is.)


A férfiak némelyik még a méh csípésbe is belehalna, vagy éppen egy kis gyantázásba. Tehát mindenki más.

Az én férjemnek a fogfájás olyan fájdalmas. Ezen kívül nem tudom mi lehet.

2010. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

A tetkósom most jót nevettem. :) De tetszik, hogy az apuka át akart élni valami fájdalmat, hogy ne csak az anyuka szenvedjen. Az én párom tuti nem vállalna ilyet, ő attól is rosszul lett ahogy végignézte amikor bekötötték nekem az infúziót. Mindenkinek más a fájdalom bíró képessége, az én fájdalom küszöböm valahol a béka seg.ge alatt van, mégis van egy tetkóm a derekamon, volt egy pár testékszerem, azok nagy részét én szúrtam magamnak pl: köldökbe, nyelvbe, szemöldökbe, de a szülés... az tényleg más... Ott egyből nem éreztem magam olyan Amazonnak:D Be voltam tojva rendesen. Nagymamám régen mindig azt mondta, hogy a nőknek szülni kell a férfiaknak meg be kell vonulni katonának. Mára már ez is megszűnt. A párom még volt katona, de azt mondta, neki inkább jobban hasonlított egy nyaraláshoz mint egy kiképzéshez :)

Hogy a kérdésre is válaszoljak, talán egy vesegörcs felér egy szüléssel, de az is csak akkor ha a páromat nézzük. Nekem volt ez is az is, nekem a szülés rosszabb volt 100x.

2010. jan. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Meg kérdeztem a páromat,és azt mondta hogy a fogfájás.Nem könnyű szülésem volt,ráadásul már nem is nagyon emlékszem rá,még jó hogy a párom is ott volt.Szóval biztos fájt ott akkor,de már vissza se tudom idézni ,csak arra emlékszem hogy milyen jó meleg és csuszamlós volt a kisfiam teste mikor magamhoz emelhettem!A párom viszont még mai napig beleremeg ha vissza emlékszik begyulladt szemfogára...az igazi fájdalom,a szülés fájdalmát hatalmas boldogság követi.
2010. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy ők nem élhetik ezt át...a szülés a világ legcsodálatosabb dolga és az hogy fáj, csak egy dolog, a lényegét tekintve teljesen elhanyagolható...Szerintem titokban minden férfi irígy ránk, mert nekik nem lehet ilyen élményben részük. (ezért is szeretik mostanában annyira az apukák az apás szülés lehetőségét; azt hiszik, hogy akkor ők is átérezhetnek ebből az egészből valamit)
2010. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!