Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Oxitocin nélkül szült valaki?

Oxitocin nélkül szült valaki?

Figyelt kérdés
Volt olyan,hogy valaki oxitocin nélkül szült és akkor tényleg nem olyan erősek a fájások mint azzal? Pl. oxitocin nélkül 80,90,100,oxitocinnal 180,200 vagy több.
2013. dec. 4. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Én kaptam oxit, mégis kibírható volt a fájás.

Ez szerintem alkati dologtól is függ.

2013. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is oxival szültem,mert nem voltak fájásaim,csak elfolyt a vizem.Bevallom örültem neki,hogy kaptam,4 órát vajúdtam,ebben a 4 órában a kitolás is benne van,minden,első baba.Én úgy mentem szülni,hogy nagyon fog fájni,nem mondom,hogy nem fájt,mert fájt,de én rosszabbra számítottam.
2013. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én oxi nélkül szültem, ha kínálták volna sem kellett volna. Baromira fájt, de egy hang nélkül kibírtam.
2013. dec. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kaptam, de megverem az orvost, ha a másodiknál adni akar, fúj, soha többet. 5x erősebbek lettek a fájások, ha nem rosszabbak, de tágulni semmit nem tágultam tőle, ezért a méhszájam szakadt, és varrni kellett :(
2013. dec. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Oxyt csak a lepény leválása előtt kaptam, de semmit nem éreztem belőle.

Viszont enélkül is volt brutál része a szülésnek, szerencsére viszonylag rövid. A karomat odaadtam volna, ha az segít. Nem tudom, oxyval milyen lett volna. A különböző gépek pedig máshogy skálázzák a fájásokat, én kb. 180-ig emlékszem. Utána már nem néztem, vagyis néztem, de egyszerűen kidobta az agyam az infókat, hiába próbáltam ott memorizálni, hogy mi történik.

2013. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kaptam ,4 óra alatt szültem egy szó nélkül.nagyon fájt akkor de vissza gondolva elég kibirható.a nyomás egyáltalán nem fájt.

alig varom a következőt :)

2013. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyik szülésemnél sem kaptam oxyt, de így is baromira fájt.

Az oxyval az a baj, hogy hirtelen erósíti fel a fájásokat, de a sima szülés sem hiszem, hogy kevésbé fáj, csak normalis esetben fokozatosan erősödik a fájdalom, és a szervezet tud alkalmazkodni hozzá.

2013. dec. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kaptam oxit, nekem nem volt vészes fájásom, de aki kapott mondta h kemény... 3hós baba anyukája
2013. dec. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!