Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az orvosom szerint a frontok...

Az orvosom szerint a frontok miatt lehet előbb jön a baba (38 hetes vagyok) , mert nagyon lent van a baba feje. Méhösszehúzódásaim eddig is voltak, azok nem mérvadók, én meg úgy érzem itt nem lesz semmi hetekig. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Viszont csak egy újjnyira vagyok nyitva, a belső mszáj meg zárt teljesen. Lehet hogy tényleg előbb jön,egyszer csak hirtelen beindul?

eGY kicsit lejjebb ment a hasam,meg sokat járok pisilni, de ettől még kihúzom szerintetek végig?


2008. júl. 11. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, elképzelhető, hogy kihúzod a végéig. Ha rendszeres időlözökben lesznek a fájások ( és olyan, amibe már belefájdul a derekad) akkor jön a baba. Ha szivárogni kezd a magzatvíz, kórház. Lehet, hogy a nyákdugód is több nappal előtte kilökődik, de lehet, hogy csak órákkal előtte ( a nyákdugó véres- kocsonyás nyálkás valami, az zárja le a méhszájat) De most már az sem baj, ha kicsit előbb jönne a bébi, 38. héttől már nem számít koraszülöttnek. :)
2008. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!