Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor lesz a súlyom a régi?

Mikor lesz a súlyom a régi?

Figyelt kérdés
62 kg voltam mikor teherbe estem 79 kilóval mentem szülni. Most 70 kiló vagyok és 7hete volt a császármetszésem. Szoptatni sajnos nagyon keveset tudok(kevés a tejem). Tudom, hogy szoptatás alatt nem lehet fogyózni, nem is fogok, de jók lesznek a régi ruháim egyszer még rám?
2008. júl. 11. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én az elsőt mikor vártam 52 voltam és 74kg mikor szültem a plusz 22 kg kb 1 év alatt ment le. A másodikkal 54-el kezdtem 69kg szüléskor. Most 5 hónapos és 60 kg vagyok. Őszre minden régi ruhám jó lesz remélem. Sajna már nem tudok szoptatni, de nem is fogyóztam, egyikkel sem. Türelem régi ruhát terem:)))
2008. júl. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia

én úgy tudom, hogy normál esetben, az anyuka a gyerek 1 éves korára visszanyeri a szülés előtti alakját. persze, ha nem szoptatsz, akkor idővel tehetsz érte, hogy hamarabb, de azért szerintem törekedj arra, hogy szoptas, mert az jobb a babának.

2008. júl. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Türelmesnek kell lenned én két szülésen vagyok túl és elmondanám sokat híztam mind a két ternességem idején.1éves korukig szopiztak és nem fogytam.Ez nem volt rám érvényes,hogy 1évet betőlti a gyerek visszamegyek a régi súlyomra(53kg).Az elsővel 75kg voltam kellett egy jó két év,hogy visszamennyek az eredeti 53kg.A másodiknál is így jártam most 19 hónapos és 58kg vagyok nem fogyózóm szép lassan lemegy rólam nem erőltetem.Véleményem szerint az se jó ,hogy az anyukák 2-3hónap allatt leadnak 10-25 kg.Nem tudom,hogy csinálják,de híszem,hogy biztosan jók lesznek rád a régi ruháid!Sok sikert és kitartást!
2008. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! szerintem alkattól is függ én 59kiloval kezdtem aztán 77kiloval mentem szülni! nem fogyózok és nem is tornázok, mert még szoptatok (meg nem is kell) 4és fél hónapos a pici nekem is császár volt most szintén 59-60kg vagyok! nekem a szoptatás a fogyókura:) azt mondják,hogy szoptatás alatt kell minimum 2-3 kg plussz.nekem az már nincs de remélem még lesz tejem legalább 2hónapig!A lényeg, hogy ne idegeskedj és ne fogyózz!
2008. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ, megnyugtattatok. Csak azt szerettem volna tudni, hogy hogyan készüljek anyagilag, új ruhatár?, szóval még van remény hogy a régi cuccaim jók lesznek rám.
2008. júl. 11. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!