Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Igaz az, hogyha sokat tornázom...

Igaz az, hogyha sokat tornázom a fogyókúra alatt, akkor az nem lesz olyan látványos, mert így izmot is növelek, vagyis azzá alakul, és a súlyom nem sokat fog nagymértékben csökkenni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
attól függ milyen mozgást választasz. az aerob torna zsírégető. Ha van rajtad bőven felesleg akkor először az fog eltűnni, utána jön a kockahas.
2009. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért lesz látványos: nem marad rajtad a kinyúlt bőr, jobb lesz az izomtónus, összességében szebb lesz a tested. Mindegy mit mutat a mérleg, a 60 kiló zsír látványban nem mérhető össze a 60 kiló izommal. (És most direkt túloztam, nyilván az ember nem csak zsír- vagy izomszövetből áll). Egyébként annyira nem kell félni az izmosodástól, nem megy az olyan könnyen sajnos.
2009. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A súlyod lehet, hogy nem, mivel az izom nehezebba zsírnál,de centikben igen.

Nekem a sport sokat segített, bánom, hogy abbahagytam, most próbálom újrakezdeni.

2009. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én majdnem 2 hónapja edzek, minden nap 45 percet step aerobicoztam, most már 1 hete minden nap 1 órát, nagyon sokat izmosodtam, de fogytam 6 kg-t is (94ről kezdtem). Centikben is sokat6 csökkentem, főleg a combomon, fenekemen és hasamon. És mindenki észreveszi, mert nagyon is látványos. Pedig régebben, amikor 86-ról kezdtem a fogyimat, nem edzettem, csak keveset ettem, és hiába adtam le 8 kg-t, nem volt olyan látványos, mint ez a 6 kg.

Nagyon is látványos lesz a fogyásod! :D Hajrá!

2009. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!