Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Sote II-n szeretnék szülni...

A Sote II-n szeretnék szülni jövő nyáron, és szeretnék érdeklődni, hogy tudtok-e ott jó és megbízható orvosokat, akik nem csak akkor bánnak emberségesen a kismamákkal ha teletömik a zsebüket?

Figyelt kérdés

És ha igen, hogyan lehet bejelentkezni hozzájuk nem feltétlenül a magánrendelőbe?

A kórházhoz is be lehet? Mert eddig nem találtam meg a kórházi elérhetőségüket.



2013. nov. 25. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Úgy tudom, a Sote II egyenlőre felújítás alatt van, leguzóbb amikor arra jártam, elég ramatyul nézett még ki..

Én tavaly nagyon elégedett voltam az orvosommal, Dr Tömösváry Zoltánnal. Nagyon emberséges, kedves, segítőkész. Igaz, én járok a magánrendelésére, de volt egy szobatársam, aki nála szült ügyeletben, és ő azt mondta, hogy ez a harmadik gyermeke, de ilyen normális orvossal még nem találkozott. (pedig nem is fizetett neki)

Szerintem ha körzetileg nem oda tartozol, akkor csak magándokival kerülhetsz oda.. Ha érdekel, priviben meg tudom adni a doktor úr számát.

2013. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én Dr. Turcsányi Attilához jártam, magánrendelésre, a SOTE II. a kórházi háttere. Én elégedett voltam vele. Nagyon kedves, sosem zavartam (pedig általában este 10-kor vagy ünnepen történt valami, ami miatt hívtam). Nem egy túlaggódós orvos, engem nagyon megnyugtatott a nyugodtsága. Szabadságról jött vissza a szülésemre, igaz, belföldön volt (az egész terhességem alatt egyszer sem volt külföldön, pedig nyár is volt benne). Szóval tudom ajánlani.
2013. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyenlőre én is csak nézelődöm,személyes tapasztalatom nincsen.

Akit nekem ajánlották dr.Szabó Andrea(nagyon szimpi),dr Timmerman Gábor és dr.Lintner Balázs,bár utóbbi kettőnek jó magas tarifája van állítólag.


Nlc fórumon egy kismama Tömösváry dr.ról elég negatívakat írt.

2013. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miért pont a SOTE II-n akarsz szülni?
2013. nov. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 málna_ ***** válasza:
Off: Timmermann Gábor már nem dolgozik a SOTE-n.
2013. nov. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Dr Tabányi Ádám

Elsö terhességem alatt ismertem meg, a másodikat nála szeretném szülni. Neki még nincs magánrendelése, de a 16 ker sztkban rendel (Turcsányi Attila is) Remélem, lehet úgy oda menni, h nem ott lakom, ahonlapjukról úgy értelmeztem.

A kórházba tényleg nem lehet terhesgondozásra járni. Ha már járs egy dokihoz, akkor lehet, h néha oda hív be, de egy baratnöm pl ilyenkor is adott pénzt.

Nézz utána, sok orvosuk rendel sztkban, esetleg abban a kerületben is, ahol laksz.

Én is nyáron szülök. Te mikor? :)

2013. nov. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja, igen. Turcsányinak nincs uh-ja a magánrendelőben, a klinikára kell bemenni. Engem kb. a terhesség közepétől ha uh-on vagy CTG-n voltam, a kh-ban vizsgált, hogy ne kelljen kétszer Pestre mennem (vidéken lakunk). Ott sose fizettem neki, egyszer utólag odaadtam a magánrendelésen, de az utolsó hónapban csak a szülésért kapott pénzt. Rám bízta, hogy kifizetem-e a kórházi vizsgálatokat.
2013. nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 porcukormókus ***** válasza:

En ugyeletes dokinal szultem, csak kesobb adtunk neki halapenzt. Dr.Paragi Peternek hivjak.

Aznap az ugyeletes szuleszno Soos Krisztina volt, aki szinten nagyon-nagyon kedves es turelmes volt velem, mindkettojuket csak ajanlani tudom!

Mint kiderult, egyebkent ferj es feleseg ok ketten. :)

2013. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 porcukormókus ***** válasza:
Dr.Paragi egyebkent a Devai intezetben tart maganrendelest, Ercsiben az egeszseghazban is rendel hetente 1x, ami sztk-s. De gondolom rendel a SoteII-n is.
2013. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én is Paragit ismerem, és azért szeretnék a SOTE II-re menni, mert láttam, hogy ott rendel, és hozzá jártam magánra, csak a havi ellenőrzés összege nekem egy idő után sok lenne....

Ezért is szeretnék találni olyan orvost, akihez nem feltétlen magán rendelésre kell menni.

Feljebbi kérdezőnek: június végén fogok szülni (elméletileg)

Aztán ez persze a picin is múlik.

2013. nov. 26. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!