Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan szedik ki a bent...

Hogyan szedik ki a bent maradt varratot?

Figyelt kérdés
Szülés után 4 nappal kiszedték a varratokat.De nemrég észrevettem,hogy a gátrészél lóg egy cérnadarab(vagy nem tudom,mivel varrtak össze).Nem tudom,hogy szedi ki az orvos,és hogy mennyire fog fájni.
2008. júl. 10. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyan annyira fog fájni mint a többi varrat kiszedése.Menj el dokihoz és elintézi,nem szabadott volna így elengedniük hogy lóg belölled a "cérna".Nem lehet hogy felszívódó mert az kipotyog?!
2008. júl. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elvileg nem felszívódó a varratom.De amikor kiszedte a doki,az nagyon fájt,most még ráadásul "rágyógyult" a bőr is,gondolom jobban fog fájni.Azért félek ennyire a fájdalomtól,mert a szülés nagyon megviselt és már csak jót szeretnék érezni ott lennt:)
2008. júl. 10. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!