Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek szülés után...

Szerintetek szülés után megnyúlt (és úgy is maradt) bőrt érdemes lenne bőrfeszesítővel kenni? Javítana a lógó bőrön?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
az attól függ mennyire lóg, és szerintem a sportolás és a megfelelő étrend kell a feszesítő mellé, önmagában nem fog csodát tenni a krém. ha ez a 3 együtt sem hoz eredményt akkor plasztika, vagy olyan harisnya használata ami leszorítja, így ruhában nem látszik, persze attól még ott van.
2011. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nincs olyan krém, ami tudna ezen segíteni, csak a mozgás.
2011. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a súly feleslegről van szó,hanem a megnyúlt bőrről - ezen a sport kicsit sem segít! Ezért felmerült bennem a kérdés,hogy a feszesítő készítmények vajon hozhatnak e némi javulást.
2011. aug. 22. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:
2 gyerek után azt kell mondjam hogy felejtsd el a krémet..azt nem fogja vissza állitáni.Sajnos csak a mütét segithet rajta de ahogy olvastam piszok drága..pedig nekem is kötény hasam van és most várom a 3.babámat..
2011. aug. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A dermaroller kezeléssel elég szépen lehet feszesíttetni, ha jó alapanyaggal dolgozik a kozmetikus és a bőrt is jól megdolgozza. Szakmabeli vagyok, így én szerencsére magamnak fogom tudni csinálni, már rendeltem hozzá hatóanyagot egy barátnőmtől aki szintén kozmetikus. Nála mostanában elég sok testfeszesítő kezelés volt, és azt mondta, hogy szép eredmények születtek. Egyébként csak krémmel semmit nem érsz el, az csak egy kiegészítő kezelés lehet, vagy állapot fenntartás.
2011. aug. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


3. babáját váró édesanyának: Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-D


(egy szintén 3. babáját váró- szeptemberre- anyuka)

2011. aug. 23. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!