Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Esztergomba szeretnék szülni....

Esztergomba szeretnék szülni. Milyenek a körülmények a szülészeten? Mit kell vinnem a baba számára és saját részemre?

Figyelt kérdés
2008. júl. 9. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
szia,én másfél hete szültem,4óra alatt megvolt a baba,a szülésznő nagyon kedves volt,dokim 15 perc alatt beért.a babának adnak pelust,popsikrémet, ruhát.én rövid ujjas bodyt hozattam be mert nagyon melegek voltak. a csecsemős nővérek többsége is rendes.Nekem nem volt rossz élményem.Kinél szülsz?Sok boldogságot a babához.
2008. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én lassan két éve szültem Egomban, akkor is így volt. Rendes volt a szülésznő,és az ügyeletes orvos is, aki megvizsgált és mondta, hogy hívhatják az orvosomat, mert baba lesz. A csecsemősök is kedvesek voltak. A szülőszoba "kellemes" (már amennyire egy szülőszoba az lehet... :)).

Pelust, popsikenőcsöt, ruhát nem kellett bevinni, csak a hazavitelhez. Akkor betétet is adtak, nem tudom, most hogy van, gyanítom, ez sem változott.

Szeretik szidni az esztergomiak a kórházat, de én nem tapasztaltam semmi rosszat. Nekem csak pozitív élményem van, csodálatos emlék a fiam születése.

2008. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincs választott orvosom.Nem ismerem az ottani orvosokat.

Tartok is a hálapénztől.

2008. júl. 10. 11:01
 4/4 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

Ne félj! Több ismerősöm is szült választott orvos nélkül és ők sem mondtak semmi rosszat. A szülés nagy részénél egyébkéntis inkább a szülésznő segít, ő pedig nekem sem volt választott, mégis nagyon rendes volt. Bent lesz veled valaki? Apuka vagy más? Mert az szerintem rengeteget segít azért is, mert neked jó, hogy nem csak idegenek között vagy, meg azért is, mert akkor általában a "bunkónak tartott" orvosok is másképp beszélnek az emberrel.

Én nagyrészt ismerem az egomi orvosokat, mindegyikről mondanak jót is, rosszat is, szerintem mindegyik normális akkor is, ha nem fizet neki az ember. Persze biztos bármelyikükről lehet hallani rosszat, de emberek vagyunk, egyrészt nekik is lehet rossz napjuk, másrészt mindenkinél előfordul, hogy az egyik ember szimpatikus, a másik nem.

Biztos vagyok benne, hogy szép élmény lesz a szülésed, ne félj semmitől!

2008. júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!