Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lassan 8 hete szültem természe...

Lassan 8 hete szültem természetes úton, és még mindig borzasztó tág vagyok és érzéketlen a hüvelyem. Fogok még szűkülni vagy ez már így marad és itt ért véget a jó kis szexuális életem?

Figyelt kérdés
Kivártuk a 6 hetet az első szexel, a férjem szerint is tágabb vagyok, de neki nem gond, viszont én nem érzek semmit. Ez már a végleges méret, vagy az érzékenység nem is ettől függ?
2009. nov. 15. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy teljesen regenerálódj, nem elég a 6 hét, akár 1 évre is szüksége lehet a szervezetednek. Mondjuk szerintem nem biztos, hogy ettől függ a libidó. Ilyenkor nagyon sokszor inkább valami lelki probléma esetleg a baba mozgása, nyöszörgése, félelem attól, hogy mi lesz ha felébred.. tehát sokminden befolyásolhatja a szexuális életet.
2009. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dehogy ert veget a jo kis szexualis eleted! Probalj meg ugyanolyan laza lenni, mint regebben voltal, es hidd el, minden ugyanolyan lesz IDOVEL!

En is szultem mar, de minden ugyanolyan jo, mint szules elott volt. Nyugalom, ne surgesd a dolgokat!

2009. nov. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minimum 6 hónap, de az én szétszakadt és összestoppolt hüvelyem másfél év után lett a régi. Ne aggódj majd helyreáll, próbáld ki az intim tornát.
2009. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én szülés után 4 hónappal kezdtem érezni valamit

és 9 hós volt a babám amikor úgy éreztem minden a régi

2009. nov. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. nov. 16. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!