Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárnál lehet kérni, hogy...

Császárnál lehet kérni, hogy spinális vagy epidurális érzéstelenítés legyen?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy az epi az jobb ,mert nincs a fejfájásos mellékhatása,de nem tudom lehet e külön kérni,mert manapság már sok joga van a betegnek azt tudom csak hát ezt nem tudom..39hetes progr.császáros kismama
2008. júl. 8. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
aha
2008. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi és ha epit kérek az rosszabb valamivel,mert ugy tudom a gerinc érzéstelenítőt használják jobban,csak nem rtemmiért ha attól fáj a fejünk...
2008. júl. 8. 15:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom lehet e kerni,mert nem otthon szultem,de en gerincbe kaptam"es nem fajt a fejem egyatalan.4hete.Minden jot nektek1
2008. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én epit kaptam,nem volt választási lehetőségem sürgős volt.Ha nem emeled fel a fejed,sőt még nem is nagyon szabad forgatni,nem fog fájni.Majd mikor mondják,hogy fel lehet kellni emeld fel a fejed és mindig egyenes gerincel járj.

Sok sikert!

2008. júl. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi nem epit spinálist.akartam írni
2008. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen ,mert a spinális szövődménye a fejfájás elvileg...ezért lenne jobb az epi..
2008. júl. 8. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!