Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 32 hetes kismama vagyok....

32 hetes kismama vagyok. Szülés után, mikor már otthon van az anyuka tényleg nagyon gyenge és nehezen tudja ellátni a babát?

Figyelt kérdés
Nálatok hány hétig volt segítség a szülés után? Férjemnek is csak pár nap szabija van már az éven és decemberre várjuk a babát.Nálunk csak anyum van, anyósom már nem él meg apukám sem és anyum 10 napra tud jönni, külföldön élünk. Van olyan köztetek, akinek nem volt szintén sokáig segítsége?
2013. okt. 8. 20:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem hüvelyi szülésnél gátmetszés meg szakadás volt, a sebem fájt, hogy ülni napokig nem tudtam csak párnán, inkább feküdtem, de a picit el tudtam látni, az nem volt gond, és másfél hetes korában költöztünk, és a pakolásban is kellett segítenem, mert a férjem egyedül nem bírta. Egy nap volt hogy keresztanyám eljött és főzött (több napra valót főzött), de utána sem volt gond, mert rendeltem. Férjem vásárolt, a takarítási dolgokat is ő csinálta az első 1-2 hétben, utána fokozatosan egyre többet bírtam. Valóban nem kell a lakásnak csillogni-villogni.
2013. okt. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem hüvelyi szülésem volt, gátmetszéssel, hajnalban végeztünk de reggel már bírtam ülni, és sokkal fittebb voltam mint akár 30 hetes terhesen, mert már nem volt pocak. Nem volt segítségem (hazaküldtem :) ), szűk családi körben szerettük volna tölteni az első időt, nem akartam hogy mondogassák hogy pihenjek stb, az csak idegesít. Főztem, takarítottam, sétáltunk a gyerekkel, nem volt probléma.
2013. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!