Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mennyi idővel...

Császár után mennyi idővel veszik ki a katétert?

Figyelt kérdés
Másfél hét mulva császároznak és nem tudom,hogy rögtön kiveszik vagy csak ha már engedik felkellni..nekem 8órát mondtak,hogy annyit feküdni kell..addig bennt van a katéter..?Fáj amikor kiveszik?
2008. júl. 4. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Addig lesz bent, míg nem tudsz egyedül kimennni pisilni. Nem fáj amikor kiveszik, csak egy kicsit kellemetlen. Túl lehet élni:)
2008. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor gondolom azalatt a 8óra alatt bennt lesz amíg feküdnöm kell.Megpróbálok majd aludni,hátha hamarabb elmegy az idő úgy és gyorsabban épülök fel.Igyekezni fogok,mert a babámat csak az elején láthatom egy fél óráig.
2008. júl. 4. 12:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem császár után 6 órával kellett felkelnem, de gondolom ez kórházfüggő is, de igen akkor mielött fel kell kelned az ágyból elötte veszik ki. Nekem nem fájt amikor kivették, emiatt ne aggódj hogy fájni fog.
2008. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 12 órát kellett feküdnöm és csak utánna vették ki. Ugy látom ez is kórház függő. Egyébként nem fáj amikor kiveszik.

2008. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia!!!Nekem vasárnap reggel tették fel,és hétfő délelött vették ki.Amikor felhelyezték az volt kicsit kellemetlen,de amikor kivették nekem nem fájt semmit sem.
2008. júl. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8 óra mulva vették ki és utánna ki kellett mennem lezuhanyozni. A babát azonnal hozták szopizni majd 4 óra mulva velem volt kb. 3 órát majd megint elvitték. Kórháza válogatja hogy mi a szokás. Elvileg a megfigyelőben is 24 órát kell lenni de én csak 18 órát voltam.
2008. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem tudom mit jelent a megfigyelő de ha intenzívet akkor nekem nem lesz olyan úgy tudom..a ZSt Imrében szülök amúgy ha esetleg valaki ott szült örülnék ha segtene milyen volt ott..
2008. júl. 4. 15:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! A Barossban, másnap vették ki, mikor levittek az örzőből a gyermekágyas részre.Én nagyon örültem, hogy bent van mert nem is tudtam volna 2 óránként pipilni járni. Nem fáj egyáltalán mikor kiveszik.. Nekem furi volt, hogy míg bent volt nem volt semmi vizelési ingerem...
2008. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!