Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Még beindulhat a szülés a...

Még beindulhat a szülés a kiírt időpontig?

Figyelt kérdés
Kiírás előtt 3 nappal teljesen zárt a méhszáj. Itt sokan írják, hogy már hetekkel előbb picit nyitott a méhszájuk, ezért is aggódom, hogy akkor ez most rossz? Nehezen fogok tágulni? vagy egyik pillanatról a másikra beindulhat a szülés? köszönöm a válaszokat!!
2013. szept. 18. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet, egyik ismerösöm most szült este 6kor még tök zárt volt 11-kor megszületetta abba, 2 óra alatt tágult ki és születette meg a kisfia.
2013. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

37 héten magas vérnyomás miatt befektettek. 38 hetesen a kórházban volt méhszáj vizsgálat. Teljesen zárt voltam, aznap este megint megvizsgáltak, mert fájásokra panaszkodtam 4 cmre voltam nyitva, azonnal felvittek a szülőszobára.

Egyik pillanatról a másikra változhat a helyzet.

2013. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

41+4 bementem hogy indítsák. megvizsgált az ügyeletes doki és a szülésznő is! tök zárt méhszáj, majd félóra múlva amikor szóltak és leért a főorvos ő is megvizsgált és 1 ujjnyira nyitva voltam...

majd 4 óra múlva a kórházba érkezéstől megvolt a kislányom :) írtó gyorsan tágultam, fájdalommentesen, a burokrepesztés után jöttek a fájdalmak ccsak

2013. szept. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én 7 nappal vagyok a kiírt időpont elott. Semmi nincs . C3000 fajasok sincsenek . Annyi, hogy s baba szulopozban van es teljesen lent van. Semmi több. Remelem e heten meg lesz!


Sok sikert!!!

2013. szept. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még be. :)
2013. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ és a pozitív példákat :))) remélem a héten megszületik a babám :)))
2013. szept. 19. 00:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Sot, olyan is van, hogy hetekkel elotte mar 2100, aztan megse tagul tovabb..
2013. szept. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bármikor beindulhat, és olyan gyorsan, hirtelen, hogy észre sem veszed :) én kiírt időpont után feküdtem be 2 nappal, reggel 9 kor indítottak délután 2 re meglett a lányom! remélem neked is legalább ilyen könnyű szülésed lesz! :)
2013. szept. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6 napos túlhordásban voltam. Délben tök zárt méhszáj, délután 1kor teljesen eseménytelen nst. Hazamentem, pakolásztam, mert másnap akartak befektetni. 2 óra 57kor még telefonon panaszkodtam, hogy sose szülök. Majd 3kor egy nagyon erős fájás, majd 3 óra 2 perckor még 1, majd 3 óra 4 perckor még 1; berohantam a korházba akkor már 6 centis tágulás volt, 4kor meg is született a pici. A férjem és az orvos is lekéste :)
2013. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen a ki irt időpontod előtt megszülhetsz, ahogy a többség is írja. Észrevétlenül Nyílhat a méhszáj,akkár a vizsgálat után este vagy másnap.
2013. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!