Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kiírt időpont után mindenkép...

A kiírt időpont után mindenképpen befektetnek, vagy megtehetem azt, ha nem indul meg magától x ideig a szülés, csak akkor megyek be, ha indítanak? A helyi "mezei" nőgyógyász kérhet szülésindítást?

Figyelt kérdés
Az apuka azt sem tudom,hogy a szülés utáni napokat hogy bírja majd itthon a fiatalokkal,nem még hogy 1-2 hetet... Ráadásul muszáj dolgoznia valamennyit- igaz itthon van,de a legkisebb 17 hónapos lesz,nem hagyhatja bent egyedül,mert Neki kint van munkája...
2013. jan. 28. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak úgy nem fektetnek be. Az már orovosa válogatja hogy beindítja vagy hagyja a plussz 10 napot, ha semmi baj nincsen.
2013. jan. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy a nőgyógyász mit kérhet, mit nem, csak azt, hogy a nővérem mikor már időpont után volt, akkor két naponta kellett járnia CTG-re, de nem fektették be, csak mikor megindították a szülést. Az is lehet, hogy hely függő, az eljárás, attól is függhet, hogy milyen messze laksz a kórházadtól.
2013. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is be kell feküdnöm és én is ki vagyok ettől borulva,mert nincs kedvem akár 2hétig is bent feküdni a kórházban,viszont mi érdekünk,mert így minden nap nézik a babát,vizsgálnak minket...
2013. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kórház függő! Több helyen van, hogy 2 naponta kell menni vizsgálatra és akár még 2 hetet ráhúzhatsz. De az a max :)

Kórháznak sem érdeke, hogy bent legyél, ha nem muszáj!

2013. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 krisztivan ***** válasza:
Péterfybe be akartak fektetni a kiírt utáni napon.Megbeszéltem az ügyeletes dokival,hogy mivel minden rendben van velünk minden nap besétálok és vizsgálhat,gépezhet rajtam:-) Inditásra feküdtem be hétfői napon,akkor inditottak is aznap:-))40+10 nap.
2013. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
na ettöl vagyok én is kiakadva..én is keresem a lehetőséget mert én se akarok feleslegesen befeküdni mint az első babánál. kétnaponta oxitocin a semmiért lényegébe mert semmi fájást nem mutatkozott. aztan megunták és magzatburok repesztés volt egy hét után hát kell a fenének ilyen
2013. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A kórház kb 30 km-re van.

3,5 éve kellett befeküdnöm,de akkor másabb volt itthon,a nagy is már 2 éves volt. Lényegében csak 2 napig potyáztam bent,addig nst volt naponta,és 2x néztek magzatvizet.

Lényegében az itteni dokinál csak szívhangot tud nézni,az is már ős régi gép,magamnak kell fognom a tappancsot,amit ahogy elmozdul a kicsi,mozgatnom kell utána. Amnioszkópiát nem tud csinálni.

Két nap potyázás után akkor 41+0 hetesen magától indult meg a szülés. Meg sem próbálták megindítani,mert folyamatosan nyíltam.

2013. jan. 28. 16:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Kórházfüggő.

Szent Imre, 2011 - 1 hét túllépés után lett volna befektetés, addig meg kétnaponta CTG, háromnaponta flow-metria. A befektetéstől számítva meg napi 2 CTG + 1 flow. Terminustól 2 hétre indítás. Persze nyilván csak akkor húzódhat eddig a dolog, ha minden eredmény rendben; ha gond van, megindítják előbb.

2013. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kórház és dokifüggő. Apuka és egyéb dolgok ide vagy oda, ha befektetésre kerül a sor, inkább azt nézd hogy a TI érdeketekben történik, azért hogy épen és egészségesen bújjon ki, nehogy valami baj történjen otthon, amit nem veszel észre.Mert utána bánni fogod hogy apukád akartad kímélni. Meg fogja oldani!
2013. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!