Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros szülés után tényleg...

Császáros szülés után tényleg nehezéket tesznek a hasra? Hogy kell ezt elképzelni?

Figyelt kérdés
valószínű csásárral kell szülnöm... nem nagyon tetszik az ötlet!
2013. szept. 18. 20:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én is kaptam homokzsákot. Annyira kellemes volt, hogy amikor le akarták venni, kértem, hogy hagyják még egy kicsit.
2013. szept. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
3 császárom volt, mind a 3 alkalommal kaptam a hasamra homokzsákot. Nekem sem volt kellemetlen érzés.
2013. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem kaptam! De nem voltam rosszul egyébként sem, már aznap simán sétálva fogadtam a látogatókat!
2013. szept. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2 honapja szültem, semmit nem kaptam.
2013. szept. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ikrekkel császár hosszanti vágással és igen tettek rá kis homokzsákot, hát nagyon fájt mivel altatásban volt a műtét, ébredés után mindent éreztem.
2013. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
1 éve szültem, én is kaptam homokzsákot. Kb fél-1 napra le akarták venni, kérdeztem, hogy maradhat e, annyira jó volt az ott! Engem is altattak a körülmények miatt, de felkelve sem éreztem akkora fájdalmat.
2013. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hüvelyi szüléseim voltak és mindegyik után kaptam, de nem homokzsákot hanem jég vagy hideg viz nem tudom mi volt benne, de hideg volt. Azt hiszem gyulladáscsökkentés végett vagy segit a méhösszehúzodásában, nem emlékszem pontosan, de ezt mondták.
2013. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Semmit nem tettek a hasamra. Szerintem ez nem igaz, hiszen a sebet kímélni kell.
2013. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!