Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros szülés után tényleg...

Császáros szülés után tényleg nehezéket tesznek a hasra? Hogy kell ezt elképzelni?

Figyelt kérdés
valószínű csásárral kell szülnöm... nem nagyon tetszik az ötlet!
2013. szept. 18. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem tettek semmit a hasamra.
2013. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
3,5 éve császároztak,mi nem kaptunk nehezéket...
2013. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Engem se súlyoztak le:)
2013. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Amíg a műtő előtt voltam, közvetlenül a császár után, nekem tettek egy óráig, de elég "vicces" volt, mer állandóan csúszkált, a páromnak mondtam, hogy igazgassa, mer persze senki nem jött oda, csak odarakta egy nővér, és kész. :-)

De nem is éreztem semmit ugye az érzéstelenítő miatt.

2013. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
En tavaly szultem csaszarral az I. Noi Klinikan, ott az intenziven kaptam egy kis homokzsakot a hasamra. Abszolut nem volt kellemetlen, nem ereztem neheznek sem. Csak par orat volt rajtam, talan 2-3 orat.
2013. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2010 januárjában szültem sajnos császárral! Utána 24orat voltam ebredoben az epidularis érzéstelenítés miatt és arra a 24orara en kaptam nehezeket olyasmi volt mint egy ólom kötény! Szerintem ezt kórháza válogatja mint pl hogy varrnak vagy csipesszel forgatják össze!
2013. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem raktak rá, de egyáltalán nem fájt, vagy ilyesmi. Még hat az érzéstelenítő olyankor, én 3 óra után még mindig nem éreztem a lábaimat sem.
2013. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
picike kis homokzsákocskákat kaptam.
2013. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem hüvelyi szulesem volt, mégis kaptam homokzsákot. :-) egyáltalán nem kellemetlen, nem fáj uh ne félj ettől!

(Igaz velem ott bármit megcsinalhattak volna, semmi nem érdekelt csak h túl vagyok rajta, baba a karjaimban, nem fáj semmi. :-))

2013. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Semmit nem tettek a hasamra
2013. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!