Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni szex? Anyukák-apu...

Szülés utáni szex? Anyukák-apukák válaszolnátok

Figyelt kérdés

Szülés után mennyire tágul ki a hüvely ?Tudom hogy nemleszek már olyan szűk mint előtte,de észrevehető ?? Tehát érzitek ti is azt hogy tágabbak vagytok ?? Vagy esetleg párotok mondta ??

Más lett emiatt. a szex ?

Félek hogy már nemfogja úgy élvezni velem a szexet a férjem...

5 Hetes baba anyukája


2013. szept. 8. 07:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Párom ugyanolyan szűk maradt, mint szülés előtt volt.
2013. szept. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Szülés után 5 héttel voltunk együtt ( de engem nem vágtak, nem is véreztem már) és ugyanolyan voltam, mint előtte.

Sőt, én is, párom is mintha szűkebbnek talált volna kicsit, lehet, hogy az 5 hét kihagyás miatt, vagy mert elfelejtettük milyen?? :))))


Lényeg, hogy azóta ugyanolyan vagyok, mintha sosem szültem volna, semennyit nem tágultam.

2013. szept. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
"Tudom hogy nemleszek már olyan szűk mint előtte" Rosszul tudod, ugyanis ez nem törvényszerű. Alkati kérdés, mint minden más is. Mivel a hüvely rendkívül rugalmas, így általában eredeti méretére áll vissza, kinek hosszabb, kinek rövidebb idő alatt. Sokkal kevesebben vannak, akik nem ugyanolyan szűkek lesznek, és sokan vannak, aki a varrás miatt még szűkebbek is, mint előtte.
2013. szept. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj ezen! :) Én személy szerint szűkebb lettem,mint voltam.A szülés utáni első alkalom nekünk szuper volt.Csak engedd el magad és ne görcsölj rá.
2013. szept. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is szűkebb lettem mint szülés előtt,meg is lepődtünk:-))De sajnos van akinél kitágul és nem úgy húzodik vissza,ez tényleg alkati kérdés!
2013. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
én tágabb lettem picivel,de mondjuk nekem előtte kb minden alkalom olyan volt mint a legelső.én nembánom :) de attól nem kell félned hogy lötyögni fog benned a párod :)
2013. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem lett más a szex nem lettem tágabb sem, sőt nem is fájt az első alkalom :)
2013. szept. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi szülés után 4 héttel voltunk először együtt. (Vizsgálat után.) Én ugyan olyan maradtam, a párom szerint is.:) Nem vágtak/repedtem. Annyiban lett más, hogy kevésbé vagyok nedves, de ez csak jó, eddig zavaró volt a mennyiség.
2013. szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám, hogy sokkal tágabb lettem. Belül repedtem, kívül metszettek, 12 varratom volt, de a párom mégis azt állítja, hogy nem változott semmi. Pedig tényleg ő kifejezetten őszinte típus, de szerinte ugyanolyan a szex, mint volt. Egy éves már a kislányom, már én is ugyanannyira érzem a páromat, mint terhesség előtt, de kontroll utáni hónapokban még nem volt az igazi számomra, szerintem ki voltam tágulva.
2013. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
szülés után már 8. nap ment a sex -finoman. (gátmetszéses varrással)
2013. nov. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!