Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerimted is ciki ha valaki...

Szerimted is ciki ha valaki felteszi a facebookra a szüléséről a képeket?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok amikor már a baba megfürdetve az anyukán van, hanem amikor ott szenved, meg 2 fájás között művigyorog, meg bekötött oxytocinnal és nst-vel fotózkodnak. Az rendben van, hogy maguknak csinálnak képeket, de olyan szánalmas ilyen intim dologgal telerakni egy közösségi oldalt. Nektek mi a véleményetek?
2013. szept. 6. 08:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szültem, de még nekem is túl morbid ha valaki ilyen képeket rak fel. Csodálatos dolog anyának lenni, de valljuk be: egyáltalán nem szép látvány a szülés maga. Én ha ilyen képeket látok 2 dolog jut eszembe

1. hogy voltam képes szülni, amikor rettegek a fájdalomtól?

2. Annyira csúnya képek, mire gondolt a nő amikor kiteszi a vagináját ország-világ elé??

2013. szept. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%

sztem mindenki azt tesz fel, amit akar, én meg megválogatom mit akarok látni. szelektálj. nekem nagyon sok ember posztjai le vannak tiltva, mert csak a szemetet osztják. kutyák, rákos gyerekek, játékok, horoszkóp, pénzfa.. .


az meg, h. neki van energiája 2 fájás közt pózolni.. . hát le a kalappal előtte. én a szememet sem nyitottam ki a vajúdás 3 órája alatt.

2013. szept. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
En sose tennek fel magamrol, de mivel szivesen nezek ilyen kepeket igy nem tartom gaznak... Gondolom le van vedve hogy ne orszag vilag lassa... Amugy szerintem mig nem a kitolasrol tesznek ki kepet csak egy ilyen nst muvigyorgos addig nincs gond.
2013. szept. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
az
2013. szept. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
gondolom a vaginája nem látszott !
2013. szept. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Számomra visszataszító, valószínű le is szedném az idővonalamról, ha ilyen képeket rakna ki egy ismerősöm.
2013. szept. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen az az az ő magán ügye, a kutya nem kíváncsi rá. Olyan mintha wc használatközbe fényképezne és azt tenné fel.
2013. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem vaginás képek, de nagyon ciki. Persze le is van védve, nem mindenki láthatja, de akkor is...
2013. szept. 6. 09:10
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Néha úgy gondolom, nem normálisak az emberek. Ami az egyik anyának öröm, hiszen megszületett a babája, az a másik embernek visszataszító látvány. mert azért valljuk be, ami azért ott zajlik nem egy szép dolog. Inkább eszmei értéke van. Nem az, hogy a véres cuccok ott vannak, anya leizzadva, a gyerek egy véres cafat....
2013. szept. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
Mi arról tettünk fel, mikor becsomagolva megkaptam a babát. Amúgy meg, amíg nem vérfürdős, meg pucér segges képek, engem nem zavar. Ha téged igen, lapozz el felette, vagy töröld az üzenőfaladról. Az üzenőfalak tele vannak tolva sz.rral, már bocsánat, miért pont egy ilyen kép ne férne el rajta? Kb. olyan, mint egy "hanemküldödtovábbtízembernekiötpercenbelülmeghalsz" típusú körlevél.
2013. szept. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!