Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet buta kérdés, de ciki...

Lehet buta kérdés, de ciki "csak" 20ezret adni fogadott szülésznőnek?

Figyelt kérdés

34.hétben fogadtam fel, addig nem is ismertem,ajánlották.Nagyon kedves,aranyos,és nem mondott összeget.

Viszont úgy hallottam 30-50 között szoktak adni szülésznőknek.Mondjuk nem Pesten szülök majd, hanem Vácon.Dokim nincs


2012. nov. 26. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi a szokás,de szerintem nem ciki.Biztosan nem fognak lenézni miatta.
2012. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Te örülnél pluszba a gyed mellé minden hónapban csak plusz 20. ezernek? Nem nem ciki.
2012. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Figyelj a "doki" magánrendelésének a 10X-ét kel adni.

Én ügyeleten szültem, olyanok voltak velem hogy csak néztem azt hittem nem lesznek jók hozzám és tessék. Mindez 0 FT ba került. Mivel nem tudok neki annyit adni amennyit illik így inkább semmi.

2012. nov. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mondott árat? Az enyém igen, ő vidékről jön a szülésemre. 40.000ft. És már 2x adtam neki 5-5 e ft-ot, mert az összes labort, ctg-t..... ő intézte.

Nekem sincs orvosom.

2012. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!