Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+4 túlhordott kismami...

40+4 túlhordott kismami vagyok. Méhszáj zárt. A pici feje még fent van. Mennyi idő alatt megy le? Van esélyem hogy szülhetek, vagy ilyen eredményekkel indításra számítsak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én is túlhordtam a babám. egyik nap élelőtt megvizsgált a méhszáj zárt volt, baba fent.következő nap hajnalban fájások, reggel kórház, 3 újjnyira nyitva voltam. délben megszületett a kislányom.

sok sikert, szép szülést

2009. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 5 nappal hordtam túl a babát!Aznap az Nst semmi fájást nem mutatott,így abban maradtunk,másnap reggel burokrepesz téssel beindítja.Épp hogy hazaértem,már jött az első fájás,fél óra alatt jutottam el a 3percesekig.4,5óra múlva meg már a karomban volt a manókám
2009. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem hordtam túl a babámat, 39+3.hétre szültem, de előtte 2 nappal még azt mondta az orvos, hogy még bő egy hétig nem szülünk. Teljesen zárt volt a méhszáj, és teljesen fent volt a babám. Aztán mégis fájásokra ébredtem :) pár óra múlva a karomban a babám :)
2009. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!