Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen eredményekkel zártátok...

Milyen eredményekkel zártátok a closty kezelést?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok closty szedős kérdés előfordult már itt. De olyanok tapasztalatára, eredményeire lennék kíváncsi, akiknél azért alkalmazták ezt a megoldást, mert a sperma darabszáma alacsony volt (mennyi) illetve a ciklus is rendszertelen volt.
2010. szept. 5. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első clostis hónapom volt, ami sikertelen, mert ma megjött. De legalább a hőm. szépen alakult és valószinű volt peteérésem. Nem tudom meddig van hatása a gyógyszernek?
2010. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én is túl vagyok az első hónapon.Volt peteérés érett tüsző,meg minden...és sajna a mesim is megjött:(((

Nem kaptam második kúrát,azt mondta a doki várunk egy hónapot,mi is történik.

2010. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de igazából a kérdésem lényege az lett volna, hogy volt-e olyan akinél a párjának kevés volt a spermaszám, mennyi volt, és hogy így milyen eredménnyel zártatok?
2010. szept. 6. 09:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én férjemnek 18 millió a spermaszáma, nekem meg állítólag alacsony volt a progeszteron szintem ( 21. nap helyett 19. napon voltam vérvételen). Mikor az orvos meglátta a párom eredményeit és az enyémet egyből inszemet javasolt. ( az urológus is inszemet javasolt)Nem mondom ledöbbentem. Aztán azt mondta az orvos hogy próbáljunk meg három hónap clostyt. Ha nem segít nincs mire várni. Három hónap eltelt gyerek sehol, úgyhogy megyek inszeminációra. Szerintem hiába szedtem a clostyt, mert ha nálam használt is valamit az alacsony spermaszámon nem javított.
2010. szept. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!