Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy indulhat meg a szülés?...

Hogy indulhat meg a szülés? Mármint mik lehetnek a jelek napokkal előtte?

Figyelt kérdés
32. hetes vagyok és folyamatos parába vagyok, mert görcsölök meg ilyenek, amik talán jósló fájások. Ezért érdekelne, lécci irjatok, mert minden apró jel érdekelne, hogy hogy éreztétek magatokat napokkal előtte, szóval minden. Előre is köszönöm a válaszokat.
2008. júl. 2. 06:31
 1/6 anonim ***** válasza:
én semmit sem éreztem napokkal elötte,mondjuk nekem nehezen indult meg a szülés mert a magzatviz el folyt majd jo egy ora mulva voltak fájásaim de én nem tágultam és császár lett ö volt az elsö baba most várom a másodikat 21 hetes kis mama
2008. júl. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia! Nekem semmi jele nem volt előtte. Délelőtt még NST-n voltam ahol semmi jele nem volt, hogy szülni fogok. Délután 3-kor még zöldségesbe mentem 4-kor pedig 20 percenként kezdett fájdogálni a hasam rendszeresen olyan menses szerűen. Este 7-kor már 7 percenként, de ez is mensi szerű fájás volt. Kórházba be fél 8-kor ekkor már 5 percesek voltak és egyre jobban kezdett fájni. Este 10-től 2 majd 1 percesek ezek már fájtak rendesen. 0.25-kor meg született a lányom.

A nyákdugó szülés előtt 1 órával távozott a magzatburkot pedig repesztették fél órával előtte.

Mindenkinél másként zajlik, de hidd el megfogod tudni különböztetni a jóslót a rendes fájásoktól.

Utólag visszagondolva talán annyi jele volt, hogy megebédeltem és utána nem voltam éhes, pedig előtte 2 óránként ennem kellett.

2008. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi jele nem volt. Délelőtt még elmentem ajándékot venni az unokatesómnak, tök jól éreztem magam. Este 7-re mentem NST-re, ahol még semmi jele nem volt annak, hogy szülni fogok. Hajnalban viszont arra ébredtem, hogy fáj a derekam, és 2-3 perces fájásaim vannak. Felhívtam a dokit, mondta, hogy menjünk be a kórházba. Hajnal 4-re értünk be, akkor már 4 ujjnyira nyitva volt a méhszáj, és reggel 6.30-ra megszületett a kisbabám.
2008. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi előjele nem volt. Este még viccelődtünk a barátnőmmel h 4 napos hosszúhétvége lesz majd az éjjel megszülök. Akkor töltöttem a38. hetet. 4-kor arra kelte h elment a magzatvíz 5-re beértem a korházba 2 ujjnyira voltam nyitva. 6.15-kor megszületett a fiam.
2008. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia

Nálam előtte 1 héttel elment a nyákdugó, de semmi fájásom nem volt. Rá 1 hétre délután 2 körül elkezdtem vérezgetni, de nem erősen. Mivel volt 1 vetélésem biztos ami biztos bementünk a kórházba. Fájásom semmi nem volt. Éjfélkor kezdődtek 5 percenként a bekeményedések. Hajnali fél 2 kor megrepedt a magzatburok elfolyt valamennyi magzatvíz. A bébi 7.05kor született meg a 39 héten. A második babámnál előző este elment a nyákdugó fájás semmi. Másnap reggel mentem NST-re nem mutatot fájásokat, de mivel itt más 40hét 1 napos voltam a doki nem várt és megindította a szülést. 9 kor kaptam infúziót, 11-kor burkot repesztett, 12,35-kor megvolt a pici.

Egyébként teljesen normális a bekeményedések ebben a korban amiben te vagy. Nekem is volt mind a 2 babaámmal.

2008. júl. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az előző válasz irója vagyok.

Ha aggódsz kérdezd meg a dokidat, biztos tud megnyugtató választ adni. Vagy legalább tudni fog róla, h esetleg baj van. Én megkérdeztem a dokimat, megultrahangozott, és megnyugtatott,hogy minden rendben van. tök rendes volt.

2008. júl. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!