Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az epidurális érzéstelenítésrő...

Az epidurális érzéstelenítésről lenne szó! Fáj e maga a beadása? Hogyan zajlik a beadás stb?

Figyelt kérdés

Kérek valakit akinek nem rossz élménye van ezzel kapcsolatban irjon nekem és nyugtasson meg!

Egy 31 hetes kismama aki naon fél!


2008. júl. 1. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
én is félek, de most faggattam ki a barátnőmet, elég közeli az élménye..azt modta, össze kell görnyedni ahogy csak tudsz hogy széttávolodjanak a csigolyák és még rá is segítenek, a hasad miatt nehéz bedomborítani, de maga a szúrás nem fájt neki..úgyhogy nyugodj meg.én is nyugszom, de még decemberig ráérek.
2008. júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszike a válaszodat!!
2008. júl. 1. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

En sok rmehirt hallottam, de csak cafolni tudom!

Nem faj a beadasa, viszont furi, maga a tudat miatt talan :)

A hatasa... nem veletlen vall sok asszony szerelmet az anesztesnek utana :) Elveszi a fajasok elet, de erzel mindent. Viszont nem keszulsz ki a vegere, pont a kitolasra, hanem tiszta fejjel tudod a veget is, mikor a legjobban ott kell lenni agyban es fizikalisan is, vegigcsinalni.

Minden jot!

2008. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én 2 hónapja szültem és kértem edát és nem fájt egyáltalán.Pedig nagyon féltem.Úgyhogy ne izgulj,gondolj csak a babára.Könnyű szülést!
2008. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már 2 császárnál ezt kaptam.Nagyon féltem tőle de nem fáj.Nekem egy kicsit csikis volt. :)
2008. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ahogy én megéltem: nekem egyáltalán nem fájt, olyan jól adta be a dokim. A lényeg, hogy ne mozogj közben. Ha épp fájás van, akkor szólsz és azt megvárják, mert akkor nehéz mozdulatlannak maradni. A tűt egyáltalán nem éreztem mikor beszúrta (attól féltem igazán). Aztán szólt a dokim, hogy most áramütésszerű fájdalmat fogok érezni és ez lesz az egyetlen fájdalom, kellemetlenség, amit érezni fogok. És valóban így volt. Az valóban kellemetlen volt, nem is igazán fájdalom, hanem megrándult a lábam, mintha áram csapott volna belé. Ennyi. Én ha még szülni fogok, biztosan kérek, mert nagyon jó. 5,5 óra alatt meglett a kislányom. :)
2008. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt, mert előtte kapsz érzéstelenítőt, de amikor a kanült bevezetik az kellemetlen, de csak pár másodpercig. Nekem olyan érzés volt, mint a gyökérkezelésnél, amikor kirántja az ideget. De tényleg csak 2-3 másodperc.
2008. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat mindenkinek, megnyugtattatok!!
2008. júl. 2. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!