Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nincs még lenn? 37 hetes...

Nincs még lenn? 37 hetes vagyok és mikor a baba kinyomjamagát érzek egy kis kereket (sztem az a feje) Meg érzek még egyet de az egész testével. Akkor császárral szülök?

Figyelt kérdés
Jövö hét hétfön megyek uhangra de már nem tok várni mert nem tom h van.
2008. júl. 1. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nem írtad, hogy hol érzed a kereket. Még van ideje megfordulni ne izgulj, van akinek az utolsó pillanatban teszi.

Üdv, 38 hetes kismama

2008. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a hasamnál.
2008. júl. 1. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Azt gondoltam, hogy a hasadnál, de egészen fönn, vagy lenn inkább a hasad alján, esetleg valamelyik oldaladon?
2008. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 39 hetesen szállt le a pcakom,de annyira,hogy szinte a bokámnál volt.3 nap túlhordással szültem.Majd le fog szállni.38 hetes voltam mikor az első jóslókat éreztem.

A szülés előtt 7 órával még teljesen zárt volt a méhszájam és 3 ujjnyi.Nyugalom,még sok időtök van a végéig.

2008. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!


nekem a babóm ugy szokta kinyomni magát,h egy kerek valami a jobb oldalamon, egy kerek ,nagyobb valami a bal oldalamon...én se tudom,h feküdhet.....


36 hetes kismama

2008. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hacsak nem mondta a dokid, hogy faros baba, akkor szerintem te is azzal kevered, ahogy én gondoltam korábban. Szóval az a kerek valami, az a popsija és a nagyobb egész pedig a háta, ahogy összegömbölyíti magát. Nekem is ez az érzés van pont, de rendesen koponyafekvésű és abszolút a helyén van.

37 hetes kismama

2008. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem faros a babám már a 32héttől várjuk,hogy beforduljon.Ma is voltam uh-n-ma töltöttük a 38hetet és nem fordult meg még..sztem nem is fog...de én úgy érzem a babát,hogy baloldalon szokott befeszíteni,végig a bal oldalamon...itt a teste van alul az alhasamnál van a popsija ezt nem is érzem igazából,és kicsit jobbara a köldökömtől pedig a fejecskéje,alatta a talpaival,szóval ül bennem és össze van gömbölyödva kicsit..ha csuklik fennt érzem a köldökömnél,nem összetévesztendően szokott olyan csuklás szerű lenni az alhasamban is ,de erre azt mondta a dokim,hogy a méhnek is vannak ilyen ritmikus összehúzódásai és ezt érzem.Ha nem szólt külön a dokid ne aggódj,de rá is kérdezhetsz amúgy,de neked még mindig több esélyed van a befordulásra ha faros a baba..mint nekem.Amúgy engem valószínű császároznak emiatt,ha nem fordul be addig-de én nem is vállalnám természetesen a szülést.A dokim sem karaja ezt.38hetes kismama
2008. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!