Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésznő szeretnék lenni,...

Szülésznő szeretnék lenni, viszont nekem egyáltalán nem szimpatikus az otthonszülés, sőt talán még le is beszélném róla azt aki ilyen kérdéssel fordulna hozzám. Lehet akadály ez, hogy jó szülésznő legyek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, mi 40-en vagyunk a csoportban és csupán ketten támogatják az otthonszülés. Semmit hátrányt nem jelent ha nem támogatod.

sok sikert a pályához!

2009. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

A szülési hely megválasztása a szülni kívánó joga. Ebbe nem szólhat bele egy szülésznő, hogy hol szüljön a kismama. Ha otthonszülés ötletével áll elő valaki, elmondhatod az agályaidat neki, de kötelességed máshoz irányítani aki vállalja a levezetést.


Ettől még lehetsz jó szülésznő.


Nekem olyan jós zülész orrvosom, meg szülésznőm volt, hogy ott sem voltak mellettem mikor szültem. És nekem pont erre volt szükségem. Csak ellenőrizni jöttek, meg a végén.

2009. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Nem akadály. Nem "bába" leszel, hanem szülésznő egy kórházban. A "bába" vagy "dúla" megy ki házhoz, neked nem kell, hiszen te a kórházban fogsz dolgozni, az ott vajúdó nőkért felelsz majd, ne aggódj emiatt!
2009. okt. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!