Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire vettétek komolyan a...

Mennyire vettétek komolyan a 6 hetes kíméletet, pihenőt császáros kismamák?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 16:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Túl sokat nem pihentem, viszont betartottam azon utasításokat, hogy ne emeljek nehezet és ne mozduljak hirtelen.
2009. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Műtét utáni napon reggel felkeltem,egész nap fent voltam,estig le sem feküdtem,sokkal hamarabb regenerálodsz ha nem hagyod el magad. Itthon is mindent csináltam,amit betartottam,hogy nehezet nem emeltem.


2 gyermekes(2 császáros)anyuka

2009. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is a műtét másnapján amikor már felkelhettem mászkáltam le sem ültem igazán feküdni meg pláne nem, mert annál nehezebb lett volna felkelni. Nem vagyok az az elengedem magam típus és ráadásul még Duracell-nyuszi is vagyok ezért is esne nehezemre az állandó fekvés, de rettegek attól, hogy szétnyílik a sebem mert azt nem akarom.
2009. okt. 31. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!