Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet ez már a szülési fájdalom?

Lehet ez már a szülési fájdalom?

Figyelt kérdés
Tegnap rettentően fájt egész nap a derekam majd meg bolondultam és tegnap reggel meg ma reggel meg délután hasmenésem is volt! Méhösszehúzodásaim nincsenek de még elég sürün beleszurkál a hasam aljába is mikor a derekamba is! 39 hetes vagyok július 7.re vagyok kiírva! Mennyi lehet még vissza? Lehetséges hogy így készül fel a szervezetem a szülésre? Első baba!
2008. jún. 30. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Hát ezek lehetnek előjelek, de amíg nincs fájásod (ami olyan mint a mensi görcs), és főleg nem rendszeresek, addig ebből még nem lesz szülés.

Üdv, 38 hetes kismama

2008. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem pont így kezdődött. Ezek a tünetek voltak hétfő délelött és délután. Estefele elment a nyákdugó és másnapp kedd délbe már a karjaimban tarhattam a babánkat. 2 és fél óra alatt szültem meg.
2008. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!