Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor én szültem annyit...

Amikor én szültem annyit kiáltottam hogy az egész szülészet csak engem hallott, de vannak olyan anyukák akik egy pici hangot sem eresztettek ki. Csak én kiáltok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 18:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ne hibaztasd magad!

Alig, de tenyleg alig van olyan, h az anyuka hibajabol lesz csaszar, marmint, h "nem viselkedik jol" vagy ilyesmi.

Biztos, h oka volt a csaszarnak, van, aki egyszeruen a vegen nem tagul ugy ki, vagy teraranytalansag miatt nem fer at a baba feje, de ez nem a te hibad!

Egeszseges babad lett, a csaszar azert van, h ne legyen baj, en inkabb aldasnak tekintem, regen sokan haltak meg amig nem volt.

2008. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
köszi szépen ez megnyugtatott :) a baba fején volt egy púp egy-pár napig... azt mondta az orvos hogy az azért van mert nem volt hely a baba fejének... ha nem lett volna császár a baba biztos meghalt vonla :( lehet hogy én is :S
2008. jún. 29. 18:47
 13/21 anonim ***** válasza:
2%
Nem teljesen mindeggy már,miért pont most jutott eszedbe ezt megirni mikór volt már karácsony.Ha orditottál hát orditottál.
2008. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
szerintem akkor írom amikor kedvem tartja és ennyi! ¨nem lehet olyan könnyen elfelejteni egy szülést... ha neked volt akkor azt te is tudod. ha meg nem volt akkor majd meg tudod
2008. jún. 29. 19:29
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek, mert egy gyerek világrahozása örökre megmarad egy anyukának. annál nagyobb öröm, és fájdalom, és egyben szépség, nincs a világon. azért örülök, hogy mind a ketten megmaradtatok. én közel 11 órát szenvedtem a kislányommal, de a szülés az gyorsan ment.kiáltozni nem kiáltottam, de azt totál csendben nem is lehet csinálni.
2008. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
köszi :)
2008. jún. 29. 22:56
 17/21 anonim ***** válasza:
72%
Hűha, az a 19.25-ös válaszoló "jól" megírta! Már csak a helyesíráson kell egy kicsit finomítani.
2008. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ide mindenki megírhatja a véleményét,akár pozitív akár negatív.Ez az oldal nem csak a jópofizásról szól,nekem ez a véleményem és kész.
2008. jún. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól döntöttél. A császár lényege az életentés. Te megpróbáltad megszülni a babádat, de valamiért nem ment. Ez nem a te hibád. Én természetes úton szültem, de nem mindenáron támogatom ezt a módot. Az egyik ismerősöm annyira fanatikusan császárellenes volt, hogy hiába akart a doki a felénél császsározni, ő nem engendte, mert higy ab babának ki kell férnie. A férje sem volt okosabb. Szegény babát csak daraboló műtéttel tudták kiszedni, a hölgyek meg nem lehet több gyereke. Most meg a legnagyobb császárpárti.

Az hogy kiabálsz, az nem befolyásolja, hogy ki tudod e nnyomni, azért nem csinálnak császárt. Ha a pici babád beindult volna akkor már nem császároznak, hanem valahogy már lennt kell kiszedni : vákum, fogó stb.

A te babád okosabb volt, nővérem kislánya is a köldökén akart kijönni, a dokija 46 órán keresztül hagyta vajdni, mert úgyis kijön. Szerencsére egy másik megcsászározta, és akkor derült ki hogy a köldökzsinór a nyakán volt és a hüvelyi úton szült volna akkor megfullad.

Te mgpróbáltad, de az élet máskép gondolta. Ettől te még csodálatos anya lehetsz. Nem attól lesz valaki jó, hogy terészetes szül, hanem hogy a gyeremeke érdekeit nézi.

2008. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
köszi :) ez a gondolat már 6 hónapja nem hagy nyugodni :S de most már megnyugodtam! jöhet a második :D :D
2008. jún. 30. 09:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!