Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor én szültem annyit...

Amikor én szültem annyit kiáltottam hogy az egész szülészet csak engem hallott, de vannak olyan anyukák akik egy pici hangot sem eresztettek ki. Csak én kiáltok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 18:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Szia.Én kimondottan nem kiabáltam, hanem csak jajgattam, amit én akkor csendesnek hittem, de a párom mondta hogy kint is hallotta.Szerintem egyén függő.Én amúgy is hangos beszédű is vagyok.Aki azt mondja hogy egy nyikkot sem szólt az vagy hazudik, vagy fakír,vagy eda-val szült.
2008. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak te.

Nekem pokoli szülésem volt.Nehéz,fájdalmas,és hosszú.38 óra.Nekem még a szülésznö is mondta,hogy nyugodtan,de én próbáltam csak a kífújást.Semmi más.óóó...ááá...De szerintem engem is hallottak mások,de engem ez nem nagyon érdekelt.

2008. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Hat en bizony fogok kiabalni, ha az esik jol, de a kitolasi szakban mar nem szabad. Ahogy hangot adsz ki, elvesz a preseles ereje, ahogy a levego kiszabadul a haspresbol.

De a vajudas alatt, ha az esik jol, nem szabad visszafolytani. Kinek mi esik jol.

2008. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

mindenki más, másképtüri a fájdalmat és más fájdalmai vannak.

ez a sportnál is így van van aki nagyokat nyög van aki pedig nem.

2008. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Egyebkent eleg ijesztoek azok a hangok.

Voltam benn a szuloszoban vizsgaltak engem eppen, ejjel begorcsoltem es oda kellett bemennem bejelentkezni amig mellettunk levo szobaban szultek.

Azok a hangok...! Sirva jottem ki, olyan elemi ereju hatasa volt... Szegeny parom is biztos meg fog ijedni.

2008. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én nem ordítottam, de jajgattam egész végig! Én ezt akkor nagyon hangosnak hittem, de aztán a doki, a szülésznő, és a férjem is azt mondták, hogy halkan jajgattam. A szülés iszonyatos fájdalom és muszáj valahogy levezetni a feszültséget. Ki így, ki úgy. A lényeg, hogy nem baj ha te kiabáltál. Van akinek nem olyan fájdalmas a szülés. Nekem az volt, és el sem tudom képzelni, hogy van aki ezt másképp érzi. De nem vagyunk egyformák. Nekem azt mondták azt csinálok ami jól esik, ha ordítok hát ordítsak. Szóval ez nem szégyen! Legyél büszke, hogy megszülted a babádat és ne törődj mások véleményével. Boldog babázást. T.
2008. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nyomás közben nem is jön hang ne aggódj :D
2008. jún. 29. 18:27
 8/21 anonim ***** válasza:

Dehogyne, horges :D

Na azt se szabad. Fenebe :)

2008. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
még szerencse hogy egyedül voltam a szülészeten :) a fiacskám éppen az találta ki hogy december 24.-én kell megszületnie :D az egész szülészet a miénk volt :D
2008. jún. 29. 18:29
 10/21 A kérdező kommentje:

nekem nem jött hang :) ülve kellett nyomnom hogy a baba kit tudjon jönni mert arccal lefelé akart születni... ilyen kis faszékre ültettek rá. de az volt a baj hogy amikor jöttek a nyomofájások, a lábamat össze ¨húztam automatikusan mert annyira fájt és ugy nyomtam. a baba feje nem tudott kijönni pedig már bent volt a szülöcsatornába :( császár lett a vége :S

és most valahogy nem tudom hogy én csináltam e rosszul vagy sem... ez zavar már 6 hónapja :S

2008. jún. 29. 18:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!