Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az első babám császárral...

Az első babám császárral született. Mennyi a valószínűsége, hogy a másodikkal is így lesz?

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég nagy a valószínüsége hogy megint császár lessz de azért nem 100%.
2008. jún. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az első és a második gyerek közt nem telt el két év, akkor szinte 100%, hogy császár lesz, de ha viszonylag több idő van köztük, akkor csak az nem indok a következő császárra, hogy az előzőt úgy szülted. De például a diabetes, szűk medence, rossz látás stb lehet az.
2008. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ, kezdve az orvosodtól, attól hogy a két terhesség között mennyi idő tellik el, a terhességed lefolyásáig. Hallottam már arra is példát, hogy valaki a másodikat is császárral szülte és olyat is, hogy természetesen.
2008. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is császárral szültem... azt mondták hogy egy évig jobb lenne ha nem lennék terhes (nem mintha az akarnék lenni... egy kis szaros böven elfér még :D )

én nem is akarom tudni hogy mennyi az esélye hogy császárral szüljem a másodikat... mert az ki van zárva. ugy kifogom nyomni hogy repülni fog :D


üdv brigi mama :D

2008. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. jún. 29. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!