Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baja lehet a babának, ha...

Baja lehet a babának, ha szülésnél kiderül, hogy az anyuka bélférges?

Figyelt kérdés

Olvastam egy forum oldalon a szülés beszámolót ahol az anyuka írta, hogy az előtte lévő fiatal lánynál kiderült, hogy bélférges.Mindez a beöntés alkalmával.Ilyenkor mi a helyzet? Sajnos ez bárkivel megeshet, főleg ahol kutya is van és nincs erre semmi féle teszt vagy bármi.

Történt ilyen valakivel már?


2008. jún. 27. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a babának nem lehet semmi baja. De hogy-hogy csak a beöntésnél derült ki? Azért nem értem, mert annak vannak (látható) tünetei...
2008. jún. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát... Elsőre azt mondanám, hogy nem, de érdemes lenne megkérdezni egy orvost is. A "bélféreg" ugyanis néhány tucat fajt takar, amelyek mind más-más tüneteket okoznak, így nehéz rájuk általános érvényűt mondani.
2008. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Érdekelne milyen tünetei lehetnek, mert én gyerekként voltam kukacos utoljára és nem emlékszem rá mivel jár.

Nem szeretnék hasonlóképpen járni....

2008. jún. 27. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!