Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elvileg 2 hét és szülök. De...

Elvileg 2 hét és szülök. De nincs fogadott orvosom akihez idáig jártam nem maszek alapon azt már két hónapja nem láttam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pedig nála szerettem volna szűlni. Nagyon meg voltam vele elégedve. Már 3 alkalommal mindig más volt amikor vissza mentem. Az elsőt amikor szültem volt fogadott orvosom. Most meg nem lesz ez hátrány? Nincs szülésznőm sem.
2008. jún. 27. 10:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Akár megveti valaki akár nem, én a második szülésemnél is választanék szülészt. Én nagyon meg voltam elégedve az orvosaimmal, azért volt kettő, mert beleestem a kórházreform időszakba és másik orvos - szintén általam választott - vezette le a szülést és az utolsó hónapot is. Budapesten szültem, nem mondom el hol, de láttam azt, hogy akinek nem volt választott orvosa nem nagyon foglalkoztak vele. Az én orvosom naponta rámnézett és az összes többi anyukájára is. Ellenőrzött, tudta, hogy milyenek az értékeim, korábban ő csinálta az ultrahangot és az nst-t is. Szülés után nem csak a viziten intéztek el 1 percben, hanem ő is bejött és elmondott mindent amit tudni kell. Ha ügyelet volt, akkor többször is ránk nézett, hogy minden rendben van-e. Megnyugtató volt, hogy vigyázott rám és a babámra. Végig ott volt a szülésnél, segített. Sajnáltam a két várandós anyukát, hogy nem foglalkoztak velük. De valóban mi rontjuk el az orvosokat, de nekem megéri, hogy vigyáztak ránk a terhesség alatt végig és utána is.

2008. jún. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!