Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérváron program...

Székesfehérváron program császár után mennyit fizettél az orvosnak? (fogadott)

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fehérváron nem tudom. Mi Pesten fogadott orvosnak 2010-ben 80ezer Ft-ot fizettünk a császárért. Előre megbeszélt ár volt, már a terhes gondozás elején elmondott mindent. Mondta, hogy 80ezer a tisztelet díja. Cserébe valóban végig kísérte a terhességet, minden vizsgálatot elvégzett. Magán rendelőbe, időpontra jártunk, jó körülmények, klimatizált váró és rendelő. 10 percnél sosem vártunk többet és akkor is a recepciós nővér 2 percenként odajött és szabadkozott, hogy elnézést, de elhúzódik az előző páciens vizsgálata. Kaptunk hideg ásványvizet, ha kértünk volna akkor kávét. Édes videók mentek kisbabákról, nagy képernyős LCD tv-n. Nagyon meg voltunk elégedve. A szülés császáros volt, de császárhoz képest probléma mentes volt. Bementünk a szülő szobára, 10 perc múlva már a kezemben volt a fiam. 4 nap múlva már mentünk is haza. Ja azt azért hozzáteszem, hogy az ultrahangokért is külön kellett fizetni, 8000/ultrahang, de Merőben más volt mint pl egy sztk :) A falon feleségem és én a vizsgálatot egy legalább 110 centis LCD tévén láthattuk végig, közben az orvos végig magyarázott mint egy oktató filmben, hogy most épp mit látunk és Ő most épp mit vizsgál stb. Az ultrahangos szoba is szintén gyönyörű tiszta, új, hófehér csempézett a plafonig és szintén klimatizált... Azt kell mondjam, hogy megérte azt a kb 140-150ezer Ft-ot a terhesség gondozás kezdetétől a szülésig, sőt pár héttel később vissza kellett menni hozzá a gyerekkel mert megvizsgálta de ez már ingyenes volt. Azóta is örülünk, hogy volt lehetőségünk ezt kifizetni mert semmi negatívumot nem tapasztaltunk, szemben másokkal akik rém sztorikat meséltek az SZTK állapotokról. órákik várás, bunkó orvosok és nővérek, koszos, meleg rendelők és várók, vágóhíd rendszerű szülő szobák...
2013. júl. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Más megyeszékhelyen mi 120.000 forintot adtunk. Nem a doki kérte.Nem volt megbeszélve előre semmi, csak az, hogy ő fogja csinálni. A körülmények hasonlóak voltak az előttem szólóhoz. Ezt most 2013-ban, tavasszaL.
2013. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 120 ezer hú az nagyon sok annyit biztos nem tudok adni. Nem mond az orvosom semmit az a baj. Pesti árakat tudom az olyan 100 körül van de ez azért csak nem pest...
2013. júl. 29. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudom aktuális-e még, mi 50-et adtunk, Rubliczky főorvosnak.
2013. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!