Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes, hogy fáj, ha az...

Természetes, hogy fáj, ha az orvos megnézi a kezével, hogy mennyire tágult a méhszáj?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fájt...
2008. jún. 24. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,mert a méhszáj tele van idegvégződéssel. Teljesen normális dolog. Nyugodj meg! Jó babavárást :)
2008. jún. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én olyankor majdnem lerúgtam a doki fejét! minde ez már 6 hónapja.....

Dia

2008. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt. Éreztem és fura volt.
2008. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is iszonyúan fájt. Ennél már csak a tágítás rosszabb, én rászóltam, hogy azonnal hagyja abba mert ez kibírhatatlan, persze csinálta tovább. Úgyhogy nyugi ez fájdalmas de el kell viselni, kapcsz cserébe egy csoda szép kisbabát, és elszáll az összes fájdalom. T.
2008. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit, ezért ragaszkodom a doktoromhoz.Azt mondják, hogy az idősebbek akik méh UH nélkül kellett hogy anno dolgozzanak jobban értik a dolgukat és fájdalom nélkül vizsgálnak.A fiatal dokiknak nincs ilyen kézi rutinjuk, nem tudom vajon tényleg ezért van-e vagy mert minden nő különböző
2008. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan,hogy nagyon fájt és volt ,hogy semennyire nem fájt mikor vizsgált.Kérdeztem ez mért van,azt mondta mert van,hogy beljebb van a méhszáj és ilyenkor jobban fel kell nyúlni-csúnyán kifejezve,hogy biztosan tudja megnézni a méhszáj tágulását.Ki kell sajna ezt bírni,de azért megemlítheted neki,hogy nagyon fáj.37hetes kismama
2008. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem fáj, csak kellemetlen. Mikor magzatvízet néztek, az is ilyen volt, csak sokkal sokkal kellemetlenebb, de azt sem fájdalomnak mondanám.

TEhát igen, normális. Szólj a dokinak, hátha finomabban csinálja majd ezután

2008. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én majdnem meghaltam szülésnél, mikor vizsgálta a doki a tágulást. Számomra ez volt a legfájdalmasabb és legrosszabb emlék a szülésről. Szólhatott volna vki előre, h ez ilyen lesz...

Vasárnap lesz 4 hete, h szültem, de még most is megborzongok, ha belegondolok milyen is volt ez a rész. :-((

2008. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!