Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehet ez? Nyakdugo? Tagulas...

Mi lehet ez? Nyakdugo? Tagulasi verzes? Voltbmar valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Delelott voltam orvosnal vizsgalaton. Azt mondtak a mehszaj 2111. Delutan eszre vettem a wc-ben kb cseresznyemag nagysagu veres darabkakat. Azota halvany rozsaszines lesz a wc papir. 40+2 km
2013. júl. 7. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nyákdugó egy darabja+ tágulási vérzés. Nagyon jó, hiszen már itt az idő.

Szülésznőm szerint ilyenkor 72 órán belül beindul a szülés.


Nekem is így volt, mindháromszor.


Szép szülést!

2013. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Orulnek ha igy lenne mert ha nem penteken meginditjak es azt nagyon nem szeretnem :(
2013. júl. 7. 19:40
 3/13 anonim ***** válasza:

Ilyen hamar?

Engem 41+6-ig hagytak.


Remélem nem kerül rá sor!

Hajrá!

2013. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ma azt mondta a doki hogy ha nem lesz semmi akkor csutortokon befekves penteken inditas. De mostanra mar eleg sok rozsaszin folyasom van szoval remelem tortenik valami a kozeljovoben
2013. júl. 7. 20:11
 5/13 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy tágulásos vérzés. De azért figyeld, mert ha vér jön, azonnal indulás a kórházba!

A holmid most már legyen kész és kézközelben.

Szép és gyors szülést kívánok! (Jaj, de izgi!:D)

2013. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire lenne hulyeseg egy melegvizes furdovel rasegiteni a dolgokra(?!)
2013. júl. 7. 21:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Inkább apával bújjatok össze, egy szimpla meleg vizes fürdőtől nem fog beindulni.
2013. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha össze is bújtok, óvszert használjatok, mert ha nyílik a méhszáj, nehogy feljusson valami fertőzés véletlenül.

Én már nem vennék fürdőt ez okból, inkább zuhanyozz. Hidd el, hamarosan babázol mindenféle erőltetés nélkül is! :)

2013. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ha óvszert húznak, akkor semmi értelme az egésznek! (Legalábbis szülésindítás szempontjából :)

A spermában levő prosztaglandin hormonnak méhszáj puhító hatása van, ehhez viszont a méhszájhoz kell jutnia valahogy, óvszerrel ez nem fog menni...


Nekem is és számtalan más nőnek ezért javasolja az orvosa is ilyen helyzetekben.

(Én még a bábakoktélt is megittam orvosom javaslatára, igaz én akkor már betöltött 41-en voltam...)

2013. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szülésindításból nincs haszna, de annak mi haszna van, ha véletlenül fertőzést kap? Már nyílik a méhszáj, tehát a kérdezőnek már nincs szüksége erre a praktikára.

Nem hiszem, hogy sok ideje lehet hátra, annyi, hogy egyelőre nincsenek fájásai, nem folyt el a magzatvíz, de a szülés várhatóan 1-2 napon belül beindul.

2013. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!