Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes vagyok. Lehet szülünk?

39 hetes vagyok. Lehet szülünk?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál, ugy megvizsgált hogy nagyon fájt, zárt a méhszájam teljesen, de ő magzatvizet nézett, mert a kicsinek a szivhangja lassúnak tünt neki. Azóta egyfolytában görcsölök, rendszeresség még nincs, lehet hogy ma este már baba lesz?
2008. jún. 23. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem is ma este, de lassan készülődhetsz. Én is 3 napig görcsöltem, szivárgott a magzatvíz, megvizsgált a doki, de még majdnem teljesen zárva voltam, úgyhogy hazaküldött. Az éjszaka 5-10 perces fájásaim voltak, de nem sűrűsödtek, nem erősödtek, aztán reggel mégis visszamentem a kórházba, és 13.42-kor megvolt a baba. Hajrá!
2008. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Figyeld a fájások erőségét ha rendszeres akkor irány a kórnáz.Nekem is kellemetlen volt mikor megnézte a magzatvízet és görcsöltem is.Lehet,hogy rásegített az orvosod a szülésre mivela babádnak a szívhangja lassúnak tünt neki,de azis lehet nincs semmi probléma.Az a lényeg,hogy ne idegeskedj és figyelj a fájásokra.
2008. jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aha, kaptal egy jo kis mehszajmasszazst :)

Igy nevezik, segit meginditani a szulest, ezt "direkt" igy nem szoktak alkalmazni, de mivel nalad meg kellett nezni a magzatvizet, ezert votl szukseg ra.

"Mellekhataskent" pedig elkezdhet tagulni a mehszaj, tehat lehet, h szulni fogsz :)

Minden jot!

2008. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!