Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyenek a jóslófájások?...

Milyenek a jóslófájások? Tegnap óta olyan fájásaim vannak mintha rögtön meg akarna jönni. Ezek azok lehetnek?

Figyelt kérdés
Hol rövidebb hol hossszabb ideig tartanak, de nem görcsöl csak fájdogál.34 hetes vagyok.
2008. jún. 22. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ezek a jóslófájások. Rendszertelenek, hol kicsit, hol rövidek, hol erősek, hol hosszúak. Ha majd rendszereződnek, akkor lesz szülés:-) (de még várj vele kicsit!!)
2008. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vigyázz azért ezzel nagyon sokat feküdj,mert nekem is ez volt és a dokim mondta ez még nagyon korai,nekem gyógyszert kellett szedjek a görcseimre,hogy ne szülessen meg idő előtt a pici.Jah és kiderült megrövidült a méhnyakam..szval pihenj nagyon sokat inkább feküdj ha tudsz mint mást,akkor pihen a méhed is és az összes többi cucc..37hétig koraszülött egy baba azért mondom,azért nektek még bőven bírni kéne.37hetes kismama
2008. jún. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!