Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért veszekednek az anyukák...

Miért veszekednek az anyukák a szülési élmény miatt?

Figyelt kérdés
Szomórúan tapasztaltam,hogy az egyik kérdés kapcsán az anyukák nem olyan jó véleménnyel vannak a szülésről.Mi a véleményetek!
2008. jún. 20. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Melyik volt az a kérdés? Szerintem mindenki másként éli meg a szülés élményét. Én császáros voltam és SEMMILYEN rossz élményem nincs ezzel kapcsolatban. ÉN szültem, nem hiányzik egyéb élmény, nem fáj, nem gyógyult nehezen, most is így szeretném (ha lehetne)
2008. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!A kérdés a szülés rovatban van és így szól:miért fáj a nőkneka szűlés?A férfiak miért nem szenvednek meg a gyerekér?Olvasd el mi a véleményed?
2008. jún. 20. 12:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hm, elolvastam a feltett kérésre az eszmecserét. érdekes. Én még nem szültem, de erre csak annyit tudnék mondani: "Boldog fájdalom" Mert az a fájdalom megéri és attól lesz csodálatos. Persze, h nagyon fáj, sőt, de megéri. Szeritnem.

Butaság ezen veszekedni. Az régen rossz szerintem, ha valaki ezt negatívan éli meg (kivétel, ha valami közbejön)

2008. jún. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Eggyett értek veled!
2008. jún. 20. 13:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már kétszer szültem. És még egyszer szeretnék. Persze fáj, de ki lehet bírni. Még ha vajúdás közben nem is így vélekedik az ember. Csak tudod vannak olyan emberek akik szerint amit ők éreznek, gondolnak, mondanak, tesznek. stb az a normális a jó. aki más véleményen van az hüllle, naiv, buta. Esetleg kényes, vagy érzéketlen... és sorolhatnám. Néha nekem is összeugrik a gyomrom egy-egy választól, vagy hozzászólástól, de inkább nem reagálok rájuk. Nagy az isten állatkertje! -én is ezzel vigasztalom magam
2008. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Mind a hármotóknak igaza van!
2008. jún. 20. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!