Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol vetessem le köldökzsinórvért?

Hol vetessem le köldökzsinórvért?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt meg kell rendelni és rögtön a szülés után kell levetetni..ha cégre gondoltál akkor mindegy melyikkel csináltatod, mert egyforma szabályokkal dolgoznak. Én nem csináltattam , de utánajártam , nekem ez nagyon drága sajnos nem tehetem meg.
2008. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én meg pont azt kérdeztem a dokimtól,hogy va e értelme és egyértelműen azt mondta,hogy nincs ez csak egy divatos dolog.Mi is erre gyanakodtunk,mert őssejtet tudnak később is venni csontvelőből.Nekem sajna van egy ismerősöm 28éves rákos és vettek tőle most őssejtet-de nem igazán jön be ,nem fogadja el a szervezete,szval ez egy lutri,hogy segít e vagy sem.Amúgy később testvér is tud segítenio ha gondd van.Szval sztem pénzkidobás,de te tudod.Amúgy szüléskor veszik le a vért.
2008. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A köldökvér levétel nem hülyeség, nekem az ismerősöm életét a saját gyermekének a köldökvére mentette meg a biztos haláltó. Mi is levetettük, de a magyarországi cégek megbízhatatlanok, és előre kérik a lóvét. Ezért mi egy Szlovák céggel vetettük le sokkal korrektebbek a feltételek is és a szolgáltatással is meg voltunk elégedve. Rengeteg őssejtet tudtak kivonni a köldökvérből, tehát ha megteheted vetesd le! Amúgy az egyik legnagyobb Mo-i cégnek (Zelion) épp most fagyasztották be a tevékenységét, tehát oda semmikép nem ajánlom, hogy menjetek. Az alábbi linken megtalálod azt a céget ahol mi intéztük a dolgokat:

[link]

Remélem tudtam segíteni sok sikert a szüléshez, és boldog egészséges kisbabát kívánok: Tina

2008. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!