Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz, hogy a kismamák a...

Igaz, hogy a kismamák a szülés alatt maguk alá pisilnek és kakilnak a fájdalomtól?

Figyelt kérdés
Bocsi,senkit nem akarok megsérteni!
2013. máj. 22. 01:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
egyik babámmal sem csináltam oda..
2013. máj. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem a fájdalomtól csúsznak be a dolgok, hanem az erőlködéstől. Ez ilyen.
2013. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A mi kórházunkban nem adnak beöntést, hanem egy kúpot adnak, amit te saját magad teszel fel. Ez rendesen kitisztít, bár ilyenkor is lehet "baleset". Senki nem akad fenn rajta, kicserélik a lepedőt, és nyomsz tovább! Szóval no para, ez legyen a legnagyobb probléma szülés alatt!
2013. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én kaptam beöntést, úh nem kakiltam oda. Meg nem is pisiltem közben.

Viszont én hánytam a fájdalomtól. Háromszor.

2013. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

:-) Nem a fájdalomtól távozik a széklet!

Beöntés azért javasolt,hogy ne legyen a végbélben széklet,ami a kitolás szakaszában távozna. Nem mindenhol van már beöntés,és van hogy ennek ellenére is "baleset" történik,de ezzel semmi probléma,eltávolítják gyorsan és már nyomhat is újra a leendő anyuka :-)

2013. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
en sem kaptam beontest de egyaltalan nem szegyelltem magam ahhoz kepest hogy iszonyu szegyellos es szemermes vagyok,akkor es ott azt sem bantam volna ha pont a doki markaba csinalok csak legyunk mar tul rajta.
2013. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam beöntést és nem pisiltem kakiltam be,persze előfordulhat,de a szülésnél ez természetes.Van aki észre sem veszi,ott pedig nem fogják szóvá tenni,tehát lehet nem is fogsz róla tudni.
2013. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam beöntést, az István kórházban nem szokás. De amúgy a természet elintézte a dolgoz, mert vajúdás alatt vagy 3szor voltam wc-n. Ja és ahogy már írták előttem, nem a fájdalomtól kakilsz/pisilsz be.
2013. máj. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én kétszer szültem, em volt beöntés egyiknél sem, mert nem volt rá idő. Egyiknél sem kakiltam be, mert mindkét szülésem enyhe hasmenéssel indult még otthon, nem volt már bennem "anyag". Az elsőnél pisi sem volt. A másodiknál viszont kitolás közben éreztem, hogy pisilni kell, szoltam is a szülésznőnek, hogy kimennék. De mondták, hogy mivel a gyerek feje búbja már kinn van, most már nem engednek ki a wc-re. És mondták, hogy engedjem el magam, mert nem fogom tudni egyszerre megcsinálni, hogy visszatartom a pisit és közben meg kitolom a gyereket, mondták, hogy haAztán valamit pakolásztak, azt hittem, hoztak egy ágytálat, úgyhogy elengedtem magam, de kiderült, hogy nem, úgyhogy tiszta pisi lettem. Nem volt jó érzés.
2013. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!