Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi volt a legrosszab élményed...

Mi volt a legrosszab élményed szülésedkor?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 17:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
nekem a legrosszabb a burokrepesztés volt. rettenetesen fájt, nem értem mért, a vajúdás alatt nem szenvedtem annyira
2009. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon melegem volt, de alig akartak ablakot nyitni, nehogy megfázzon a születendő babám. Aztán én nyertem, kinyitották, mert tényleg majdnem elájultam. Amúgy december volt. A babám nem fázott meg :)

És állandóan a derekamat akarta masszírozni a szülésznő, fúú de rosszul esett, mindig rászóltam, hogy ne csinálja, de csak odajött megint a hátam mögé.

2009. okt. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
nekem 2 dolog az hogy a fogadott orvosom nem jött be a másik meg a párom nem ért oda :( de lehet én voltam a gyors. 1 óra volt az egész abból 45 perc szülőszoba
2009. okt. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
75%

A fájdalom.

Nálam volt burokrepesztés, arra is emlékezni fogok egy darabig.

2009. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
75%
A varrás az első 3 gyereknél borzalmas volt. Hiába mondtam, hogy fáj, azt mondták, hogy nem is érezhetem...pedig minden öltést és csomót külön-külön... Szerencsére a picinél nem volt varrat!
2009. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
75%

Miközben varrtak,kérdezte a gyerekorvos,hogy voltam e a babával ultrahangon,és hogy minden rendben volt e.Azt hittem,hogy valami baj van a babámmal.De nem.

Meg amikor a dokim varrás közben felvilágosított,hogy ha maradt bennem placenta,akkor majd elaltatnak,és kikaparják.

Nem értem minek ijesztgettek.

2009. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megszültem,nem láttam a fiam,ugy elfutottak vele.nem sirt fel,figyelmem rögtön elterelték.ugy örültem hogy kibujt végre,hogy talán évekkel!!!késöbb jöttem rá,hoppá,miért tereltek.utána a doki,hogy ilyen villáskulcs szerüvel matat bennem.
2009. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Bea24 ***** válasza:
100%
Nekem a lepényleválasztás volt a legrosszabb, a doki belém nyúlt könyékig az egyik kezével, majd a másikkal letépte! Na ez mindennél jobban fájt, utána annyi vért vesztettem, hogy majdnem ott maradtam a szülőágyon, rohangáltak körülöttem, de szerencsére minden helyre állt! :)
2009. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bármilyen érdekesen hangzik nekem semmi,szülés után volt a legszörnyübb hogy nem tehettem cicire mert nemhozták vissza hozzánk a szülőszobába mert hogy 37.hétre született és melegednie kell az inkubátorban.

meg elfeletkeztek rólunk és 4órán keresztül ültem a szülőágyon ,majd amikor kivittek végre elvesztettem az eszméletemet és elájultam.

gondolom a vérhiánymiatt!üdv egy 14 hós baba anyukája

2009. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
A varrás fájt a legjobban. Nekem se a burokrepesztés, se a tágítás, se a méhlepény megszülése nem volt rossz, nem is éreztem. A vajúdás elég szar, de nekem mindenképp a varrás volt a legrosszabb.
2009. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!