Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi volt a legrosszab élményed...

Mi volt a legrosszab élményed szülésedkor?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 17:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
88%

Amikor előkészítés után vissza kellett mennem a szülőágyra. Alig tudtam menni, a nővér meg hajtott... :-)))

Azátn amikor jött a lányom, nagyon nagyon fájt a csiklóm fele a hüvelyem, azt hittem szétrepedek, majdnem odanyúltam de nem mertem... Féltem, mert nem tudtam mi az, hisz ha repedne a gátam, lent fájna, de nekem fent fájt.

Aztán kiderült, a lányom felcsapott kézzel jött ki, végigsértette a hüvelyem, de nem kellett varrni...

2009. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az orvosom azt mondta: "Tündérke,hoznom kell a szikét,ez a baba nem tud kibújni."

Padló....

2009. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
88%
mikor megforditották a hasamba
2009. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
88%
a 17 óra vajúdás....injekció és gyógyszer nélkül.jah meg persze a fogadott dokim is elment síelni...
2009. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
88%
Szülés után kb 4 óra hosszáig szédültem nem bírtam felülni sem a fáradságtól.
2009. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
88%
Amikor nst vizsgálat alatt elment a babám szívhangja. A szülésznő szó nélkül futott az orvosért, aki közölte, hogy most azonnal készítsenek elő műtétre. A vérnyomásom 180/130 lett, azt hittem mindketten ott maraduk.
2009. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Nikcsi ***** válasza:
88%
30 oras vajudasom utan blamanak tunik, de a kezzel tortent mehszaj tagitas volt a legrosszabb.
2009. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Szerintem nincs egyforma szülés, mindenkinek más és más. Nem jó rém történeteket hallgatni, ha olyan is van, mert felesleges stresszelni magunkat nem érdemes. Én császárral szültem, akiket megkérdeztem, h milyen volt, mindenki azt mondta, h nem volt semmi gáz, stb. Aztán én meg majdnem ott maradtam a műtőasztalon.
2009. okt. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb az volt, amikor nagyon leesett a pici szívhangja, akárhova néztem orvos, nővér, altatós, szülésznő...és még fel se fogtam a dolgokat, a műtőasztalon feküdtem. De nem bánom, ezen a gyorsaságon múlt, h. semmi baja nem lett a fiamnak!
2009. okt. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
84%
Hogy mind két szülésem utén (9 év volt a kettő között), belül széztszakadtam, véreztem, egy órán keresztül varrtak és nehezen állt el a vérzés.
2009. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!