Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek volt gátmetszése...

Akinek volt gátmetszése válaszolna egy intim kérdésre?

Figyelt kérdés
Már 1 éve szültem és nekem elég csúnya heg maradt ott. Szó szerint látszik a varrás helye. ez normális?
2013. máj. 10. 21:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem fél év után már nem látszott semmi. 4 évre rá újra szültem, akkor már nem volt gátmetszés és nem is repedtem.
2013. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

ugyan ott vágnak :( ha nemvágnak reped és az csomósan forr össze.


5gyermekes

2013. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A lányommal vágtak akkor a doki szépen összevarrta.Nem is látszik.A fiammal szinte semmire sem volt idö.Ott repedtem kicsit.Akkor is jól összevarrtak.Semmi nyoma nincsen.

Szerintem a dokid rosszul varrt össze.Ha mégegyszer szülsz másik vágásod lesz.

2013. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nekem már akkor sem látszódott a heg, mikor hazajöttem a kórházból és még be volt dagadva az egész alfelem..Egyenesen vágtak, vagy oldalra?

Elvileg ki lehet plasztikázni,egy barátnőmnek a második szülésénél korrigálták ki az elsőnél keletkezett heget. Persze másik orvos csinálta..

2013. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Oldalt van a heg. Hát köszönöm a segítséget akkor a doki csinálta rosszul,igaz már idősebb(lehet nem ismeri az új praktikákat),viszont a kórházba eléggé neve van+professzor+minden,szóval nem értem. :( Már előre félek ha meglátja egy másik nőgyógyász mit fog szólni. :(
2013. máj. 10. 22:08
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
3 gyermekes anyuka vagyok és hét hónapos várandós, két gyermekemnél az első kettőnél is vágtak nagyon szépen begyógyult, nem látszott semmi, pedig a második baba 4 kilós volt, a harmadik baba kisebb volt ott is vágott az orvos, de nagyon csúnya lett ott minden, itt nem csak a heget a varrásnyomokat értem, hanem szó szerint szét van csúszva az egész, és mintha ki lenne fordulva, nagyon zavart de sosem mertem szólni orvosnak. Most a negyedik babámnál másik orvost választottam aki az első vizsgálatkor azonnal közölte velem, hogy spontán szülés lesz, vágni fog, nem azért mert nem tudnám kitolni simán mert egyébként menne főleg mert a negyedik baba, de meg kell plasztikázni mert nem szép látvány! Úgy örültem ennek, hogy ezt megmondta a doki, mert éveken át zavart, és nem tudtam volna, hogyan kezdjek bele elmondani.
2013. máj. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

kedves 3gyermekes anyuka!,ez jól megválaszoltad,ez így van,*mindig*javitanak rajta,és orvostól is függ hogy tud varrni.. Én ötször szültem mindegyiknél vágtak,és szépen gyógyult..

5gyermekes anyuka

2013. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy hegesedésre hajlamos vagy. Nekem egy plasztikai sebész csinált egy hegeltávolítást a hátamon és sajnos csak rosszabb lett. Vadhús nőtt a helyén. Azt mondta, hogy számítsak rá, hogy császár esetén is csúnya lesz majd a varrás. Szerencsére nem császároztak.
2013. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hozott anyagbol dolgozunk ha kicsit is vastag a borod akkor hamarabb hegesedsz ez nem a doki hibaja pratikak ua mibt 40 eve vagsz varrni kell 3retegben huvelyfal gatizom es bor.

A kovetkezobel tagulgat ill terhesseg vegen vagy most is lehet bioolajjal masszirozni az segit a heg kicsit jobb puhabb lessz tole.

2013. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Ez jó :D Hozott anyagból dolgozunk...

Egyébként 50 kilósan nem hinném,hogy olyan vastag a bőröm,hogy nem lehetne szépre megcsinálni.És az sem hiszem,hogy 40-50 éve ugyanazzal a techikával varrnak...

2013. máj. 12. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!