Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt osztálytársam ápr.20....

Volt osztálytársam ápr.20. -ra volt kiírva, de még mindig nem szült meg. Az orvosok azt mondják neki, hogy türelem. Na de már azóta majd két hét eltelt. Normális ez?

Figyelt kérdés

2013. máj. 3. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Van, ahol 42 hétig hagyják a túlhordást. Mint pl Szombathelyen. Ha nincs gond sem az anyával sem a babával akkor nem indítanak addig.


Kétlányos 39hkm.

2013. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nekem az orvosom azt mondta, h túlhordásnál maximum egy hetet várnak, de azt is csak akkor, ha nincs semmi probléma, és naponta vizsgálat. Szóval az én orvosom szempontjából ez nem normális.
2013. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kerria ***** válasza:
81%

Úgy tudom 2 hét az engedélyezett túlhordás, de ez nagyban függ az orvostól/kórháztól és persze a kismama/baba állapotától.


Bízzunk benne, hogy normális, és nem csak mulasztásról van szó.

2013. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Túlhordás betöltött 42. hét után van, ami neki holnap lesz, ha jól számolom. A 40. hét után még csak terminustúllépés van, ez nem jelent különösebben semmit, a terhességek nagy része 38-42 hétig tart.
2013. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Remélem azért befektették, mert ilyenkor már mindennapos megfigyelés szükséges.

Barátnőm is így járt, igaz már 8 éve, de őt befektették, mikor betöltötte a 40. hetet, másfél hét után indították meg neki, nagy szerencsére, mert a baba már belepisilt és kakilt a magzatvízbe, nagyon zöld és zavaros volt már neki, mikor burokrepesztés után elfolyt neki, az osztályvezető felelősségre is vont egy orvost, majdnem sürgősségi császár lett belőle, de végül sima úton szült és nem lett semmi baj!

2013. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze, befektették még múlthét hétfőn. Remélem jól lesznek :) Köszi a válaszokat :)
2013. máj. 3. 10:09
 7/10 anonim ***** válasza:
42+1 született a fiam.Nem fektettek be,én mentem be,hogy vérzek,vizsgálat során látták,hogy kevés a magzatvizem,igy meginditották.Ez kórház,orvos függő.De ha bent fekszik,akkor minden rendben lesz vele:)
2013. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elmondja nekem valaki miért lettem lepontozva? 1-es.
2013. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én dokim a terhespatológia osztályvezetője, nem engedi a kismamáit a 42. hétbe a komplikációk miatt. 40+6 napra indított, totál zárt volt a méhszájam, rosszul feküdt a fiam, egyetlen érezhető fájásom nem volt, a legdurvább a doki vizsgálata volt. Csodálatos császáros szülésem volt. Szóval az én dokim már rég indította volna.
2013. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta pénteken megszületett, azt nem tudom, hogy indították e, vagy magától...
2013. máj. 5. 06:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!