Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor lesz ebből baba?

Mikor lesz ebből baba?

Figyelt kérdés
Holnapra vagyok kiírva, de tegnap este óta tompán fáj a hasam, főleg ha ülők. Tegnap este 2 órán keresztül voltak 7-8 perces fájásaim, de az sem fájt nagyon. Lehet, hogy valakinek nem olyan vészes a fájás? Ma is néha jobban fáj, de nem rendszeres időközönként. Szerintetek lehet ebből ma vagy holnap szülés? Szerdán be kell feküdnöm, ha addig nincs baba, aminek nem nagyon örülök. Lehet, hogy majd "rendszeresednek" a fájásaim?
2008. jún. 16. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek jóslófájások!Jó úton haladsz,2 ilyen fájdogáló nap után szültem én is !Szép szülést !
2008. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze, hogy rendszeresedhetnek a fájásaid. Csak ne akard ezt "kierőszakolni". Sokan ilyenkor vad lépcsőzésbe kezdenek és hasonló, ami azonban jól kifárasztja a kismamát és elfogy az ereje addigra, amikor a szülés közben a legnagyobb szüksége lenne rá.

Próbálj egy kicsit lazítani, beszéld meg a babáddal, hogy mennyire várod már és milyen jó lesz neki, ha végre kibújik.

Fura, hogy a kiírás után 4 nappal már befektetnek.

De ne keseredj el, gondolj arra, hogy a babád pontosan tudja, mikor kell neki kibújnia!


Csodaszép szülést kívánok Neked és azt, hogy a lehető legjobb pillanatban találkozhass a babáddal.

2008. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Énis fájdogálok, hasonló cipőben érzem magam mint te. Annyi különbséggel, hogy még nem 100% hogy befektetnek, még az orvos nem mondta viszont a szűlésznők igen.

Nálunk is ez a szokás, és itt meg is indítják a szűlést. Ilyenről nem meséltek neked? Mert az egészségügynek nincs pénze arra, hogy napokat ott 2heverésszünk" az osztályon. Szóval reménykedj ebben.

Jah és 18.án telihold, csütörtökön, meg talán melegfront, hátha valamelyik kihozza.. :) én is ebben bízok :)

Nekem valószínűleg szerdán kell befeküdnöm.. :) Sok sikert könnyű szűlést! 39 hetes 5 napos :)

2008. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!